Araç İçi Kamera

Güzel gözüküyor ; ürün gece ve gündüz çekimi nasıl hocam? birde hafıza olayı nasıl ? teşekkürler [emoji4] 
Denedim ama yükleyemedim. YouTube a118c yazın bi sürü örnek video bulabilirsiniz. Hafıza doldukça eski kayıtları siliyor. 64gb kart destekliyor. Benim 32gb kartım var yaklaşık 8 saate kadar kayıt ediyor 1080p çözünürlükte.

Teşekkürler

One Life Live it.!!!

Arkadaşlar araç kamerasının enerjisini sigorta panelinden alsak garanti dışı kalırmı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba Arkadaşlar,

Yakınlarda ben de araç içi kamera almayı planlıyorum. Mayıs ayının sonunda bir arkadaşım konferans için ABD'ye gidecek ve kendisine oradan sipariş edip getirtebilirim. Burada bazı marka modeller ön plana çıkmış ama ne dersiniz ABD'den aldırabileceğim tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı aklınızda?

Teşekkür ederim.

araç kameralarında fiyat yelpazesi çok geniş hocam.

bir araç kamerası için ödeyebileceğiniz maksimum ücreti yazarsanız ona göre tavsiyelerde bulunabiliriz.

araç kameralarında fiyat yelpazesi çok geniş hocam.

bir araç kamerası için ödeyebileceğiniz maksimum ücreti yazarsanız ona göre tavsiyelerde bulunabiliriz.
Teşekkür ederim Hocam, haklısınız. 200 dolar civarında bütçe ayırdım.:)

ön cama Dome D201 (120$ civarı), arka cama da A118C (50$ civarı) alabilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar,

Araştırmalarım sonucunda aynı markanın iki kamera versiyonu arasında kaldım:

https://www.amazon.co.uk/Dashboard-Digital-Driving-Recorder-Professional/dp/B00D8YP50A/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&keywords=dod%20ls430w&qid=1461016810&ref_=sr_1_2&sr=8-2&linkCode=sl1&tag=supe0e5-21&linkId=1f57a5a0db5c1cabb245e0cfa7eea01b

Bu linkteki 512 G versiyonunu mu almalıyım yoksa DUO versiyonunu mu tercih etmeliyim?

Açıkçası ön kamera ve çift yönlü kamera arasında tek tereddütüm çift yönlü olanında görüntü kalitesinden birazcık feragat edilmiş ama halen tüm değerlendirmelerde gerekenin üzerinde gayet yeterli ve net görüntü kalitesine sahip olduğu söyleniyor.

Son tahlilde arka kameranın dahil olmasını istemekle birlikte sizce arkayı gösteren kamera çok da gerekli midir? Ne gibi avantajlar getirebilir? Arkadan çarpmalar aklıma geliyor sadece ama zaten bu durumda çarpılan haklı olmaz mı? Ne dersiniz? Görüş ve önerileriniz makbule geçer.

@kimi-emd Teşekkür ederim Hocam, evet hemen pahalanıyor bu ürünler. Çok sattığı için galiba. 

Hocam bu üründe GPS opsiyonel diye biliyorum o yüzden istemedim bir de linkini verdiğim üründe GPS olduğu gibi gece çekimine de Excellent demişler. Tabi çok daha pahalı bir ürün orası ayrı. Ben daha çok fark verip çift yönlüyü mü alsam yoksa arka kamera çok da gerekli olmaz mı ona karar vermeye çalışıyorum. :)

@kimi-emd Teşekkür ederim Hocam, evet hemen pahalanıyor bu ürünler. Çok sattığı için galiba. 

Hocam bu üründe GPS opsiyonel diye biliyorum o yüzden istemedim bir de linkini verdiğim üründe GPS olduğu gibi gece çekimine de Excellent demişler. Tabi çok daha pahalı bir ürün orası ayrı. Ben daha çok fark verip çift yönlüyü mü alsam yoksa arka kamera çok da gerekli olmaz mı ona karar vermeye çalışıyorum. :)
Hocam ben arka kamerayı açıkcası gerekli bulmuyorum ön yeterli eğer alma  gibi bi niyetiniz varsa muhakkak paypall ile ödeme  yapın ve  siparişi verdikten sonra ürün 1 ayyda elinize geçiyor 

Geri
Üst Alt