Havalar ısınıyor cilalar çekilmeyi bekliyor [emoji2][emoji2]

06ZGN16

Üye
İsim
Özgün
7f6699eda67bcc5fe400d11c061a738a.jpg

Aynen abi maşallah Allah kaza bela vermesin.

Hızlı cila ne kullanıyorsunuz ve uygulamayı nasıl yapıyorsunuz aydınlatırsanız sevinirim benim araçta 1.5yıllık oldu yavaş yavaş pasta cila istiyor

Benim araçta auto glym super resin polish kullanarak kılcal çizikleri gizliyorum. Üzerine parlaklığı güzel olan soft 99 kiwami wax sürüyorum. Hızlı cila olarakta ya menzerna endless shine yada chemical guys v07 veya chemical guys v07 sonax brilliant shine detailer karışımı yapıyorum. Sonda ki karışım hem parlaklık hem de su iticilik için güzel bir karışımdır. Birkaç resim ekledim görmeniz açısından tapatalk kaliteyi baya bir bozuyor malesef[emoji17]. Son olarakta lastiklere sarp (benzinliklerde şeffaf jel) tavsiye ederim. İlk 1 2 gün biraz suni parlaklık verse de sonra oturup matlaşıyor. Suyla temasında devam edebiliyor. Ekli dosyayı görüntüle 12355Ekli dosyayı görüntüle 12357Ekli dosyayı görüntüle 12358

06ZGN16 ARKADAŞIM CAM ÇITASINI NERDE VE NE KADARA YAPTIRDINIZ.??

Bu akşam aracıma sonax hızlı cila uygulama sırasında kaportaya püskürtülen cila cam fitillerine de geldi, silmeden önce de biraz kurudu tabi. Sonrasında temizlemeye çalıştım ancak temizlenmiyor. Kuru mikrofiber bezle sildim önce geçmedi, Camsille de denedim ama dalga dalga beyaz görüntü kaldı. Ben bu izleri nasıl temizleyebilirim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt