Golf'ü satıp Passat mı? Superb mi? almalı

@Culture33 bütün sunroff lu araçlarda aynı sorun var hocam. biraz şans meselesi herhalde. çünkü sunrof lu olupta bu sorunu hiç yaşamayan da var tam tersi ilk günden beri bunu gideremeyende var. Allah kolaylık versin

Dediğiniz sadece VW grubunda var, Nissan Juke ve Mercedes'de bu şekilde bir tıkırtı sesine hiç denk gelmedim. en son konuyu Doğuş otomotive yazdım, daha kapsamlı bir şekilde tespit ve bakım için servise davet ettiler. Umarım ki olur. yoksa normal cam tavan gibi kullanacağım.

@budak1903 inşallah hocam denk gelirse artık temiz birşey. ikinci elinde bu sıkıntısı var temiz bulmak artık çok zor
temiz araç makul fiyatlı ise anında satılıyor. comfrtline alacaksanız biraz araştırıp 2.0 tdi alınabilir. çok daha sorunsuz 6 ileri dsg mevcut. yakıt olarak da çok farketmiyor. uzun yolda kafa kafaya tüketim var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-xxxxfirsat-ayixxxxvw-passat-2.0tdi-bmt-dsg-2012-model-18.000km-377699950/detay

dedikleri gibi ise bu araç alınabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski kada Suberb bana göre anlamsız ölçülere sahip. Yeni kasa da evrim geçirdi Suberb. Şu kıyasta Passat her zaman önde olur. Yeni kasa Superb eski kasa Passat deseydiniz ancak o zaman Superb derdim. 

Bende passat derim . Her ne kadar araçları binmek için alıyor olsakta bence değerini koruması da önemli ve d segmenti içinde değer konusunda passat çok çok iyi konumda . Passatı sevmesem de sırf bu sebepten bende passat tercih ederdim . 

Abicim passat olsun ama açılır çam tavan olmasın derim. bende B8 de var ca tavandan gelen tıkırtıdan keyfini süremiyorum. bakalım 18 mayısta 4. defa servise gideceğim.
Mercedes ve BMW forumlarında aynı şikayeti görebilirsiniz

Mercedes ve BMW forumlarında aynı şikayeti görebilirsiniz

BMW de cam tavan olmadığı için aynı sınıftaki araçlardan bahsediyorum 3 serisi.
Malum 50-50 ağırlık oranı.
1 tane bile sunroof şikayeti duymadım.
Referans forum bile var.
Fakat mercedes kısmı gerçekten çok farklı.
MB türk de C class için hiç iyi şekilde bahsetmiyorlar hem rüzgar sesi hem de cam tavan problemleri. Hatta servisten ön ve yan camları garantiden değişen - yalıtım yapılan birsürü C sahibi var. Çoğu satıp BMW ye geçiyor.

BMW de cam tavan olmadığı için aynı sınıftaki araçlardan bahsediyorum 3 serisi.
Malum 50-50 ağırlık oranı.
1 tane bile sunroof şikayeti duymadım.
Referans forum bile var.
Fakat mercedes kısmı gerçekten çok farklı.
MB türk de C class için hiç iyi şekilde bahsetmiyorlar hem rüzgar sesi hem de cam tavan problemleri. Hatta servisten ön ve yan camları garantiden değişen - yalıtım yapılan birsürü C sahibi var. Çoğu satıp BMW ye geçiyor.
Doğrudur hocam ben c serisinde okumuştum, bmw mercedes dediğim daha üst seviye araç genellemesi.

#Teğmen

Bu kapsamda perşembe aracı servise tekrardan götüreceğim, bakalım bu defa nasıl bişe çıkacak. Sizlerin bir önerisi var mı.

Arkadaşlar sizin fikirlerinizi almıştım karar verdim ve Golf ü satıp aracımı aldım. Rabbim herkesin gönlüne göre versin 

2013 11. ay çıkışlı Dsg içi bej 75 bn km 

IMG_1682.JPG

Arkadaşlar sizin fikirlerinizi almıştım karar verdim ve Golf ü satıp aracımı aldım. Rabbim herkesin gönlüne göre versin 
2013 11. ay çıkışlı Dsg içi bej 75 bn km 
/monthly_2017_07/IMG_1682.thumb.JPG.cc549ab4965142209b1d81b5ff006e93.JPG
Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın

Allah razı olsun @yusuf hocam daha iyileri sizlerin olsun 

Seat Leon varken neden Golf alınıyorsa, bu sebepten dolayı SuperB yerine Passat alınmalı. 

Geç gördüm aracı almışsınız, hayırlı olsun :)  

@Resul

Değerli Hocam 

Doğru seçim.  :000074-medium:

Hayırlı uğurlu olsun 

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim 

Geri
Üst Alt