Plakalık led

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
1e0bf541ff0a633761c7a23e317c2801.jpg
3b56ad92f83788a894e3b3504edd1b95.jpg
5577429d63a71f02219bf54432db98da.jpg
aliexpress den AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

http://s.aliexpress.com/nM7naMbe 10 dolar civarı takarken zorlandım @fscrn hocam sağol olsun yardım etti. Eski taktığım ampüller çakarlı çıktı polisle kavga ediyordum neredeyse bazen normal bazen çakara geçiyordu ne hikmetse

Resimler gündüz çektiğim için aydınlatmıyor gibi gözükebilir gece daha güzel

Aliexpress'de 13-14 Dolar civarı Oem aydınlatmalar vardı birebir orjinaliyle aynı. Onuda kullanabilirdiniz direnç vs. uğraşmadan daha sağlıklı olurdu. Sadece kodlama gerektiriyor arıza lambası yakmaması için.

@Beşiktaş1903 Hayırlı olsun. 

Eski ampulleriniz çakarlı değilmiş anlattığınız kadarıyla. Bende focusta aynı sorunu yaşamıştım pır pır ediyordu arada. Ampulleri ve ampullerin takıldığı yeri değiştirdim sorun kalmadı şükür.

Aliexpress'de 13-14 Dolar civarı Oem aydınlatmalar vardı birebir orjinaliyle aynı. Onuda kullanabilirdiniz direnç vs. uğraşmadan daha sağlıklı olurdu. Sadece kodlama gerektiriyor arıza lambası yakmaması için.
Hocam zeten kodlama var oem ürünlerin ışığını az ve plastik kalitesinin daha kötü olduğunu yorumlardan okumuştum ondan bunu seçtim iyimi yaptım kullandıkça göreceğiz

[mention=670]Beşiktaş1903[/mention] Hayırlı olsun. 
Eski ampulleriniz çakarlı değilmiş anlattığınız kadarıyla. Bende focusta aynı sorunu yaşamıştım pır pır ediyordu arada. Ampulleri ve ampullerin takıldığı yeri değiştirdim sorun kalmadı şükür.
Sağol hocam şöyleki anahtarı açıp kapattığım zaman çakarlı oluyor aldığım linke bakınca orda da çakarlı yazıyormuş sonradan fark ettim

Geri
Üst Alt