Jump to content

aaron

Osram'dan Golf 6'ya - Golf 7.5 farları

Recommended Posts

@ozguven 

o kadar güzel görünüyor ki nasıl dayanırız bilmiyorum, yeni araç alamıyorsak farlarını alırız borçlanıp :)

işin şakası bir yana osram Türkiye de nerede satılacak acaba, ve takma sökme işlerini kendileri mi yapıyor acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, dangerouz yazdı:

@ozguven 

o kadar güzel görünüyor ki nasıl dayanırız bilmiyorum, yeni araç alamıyorsak farlarını alırız borçlanıp :)

işin şakası bir yana osram Türkiye de nerede satılacak acaba, ve takma sökme işlerini kendileri mi yapıyor acaba?

Hocam sök tak işlemleri kolay. TR’de satış fiyatı 4-7 bin lira olacaktır muhtemelen.

dangerouz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, scraft yazdı:

halojen 7.5lara da uygun olani var mi acaba?

Ben de merak ediyorum. Ama sanki halojen ampul LED olanlara göre daha konforlu bir aydınlatma sağlıyor, LED çok göz yoruyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, ognemir yazdı:

@asdfg112 

4 ay Megane4 kullandım. Onda da led vardı ve gece seyehatlerde hiç huzurlu değildim. Yeterli görüşü sağlamıyordu.  En iyi görüşü Osram Night Breaker Pluslar'da yakaladım. O seri de artık satılmıyor.

hocam ben de uzunca bir süre önceki aracımda Osram NB plus kullandım ve araca binen herkes farların çok iyi olduğunu söylerdi. 1-1,5 yıl ömrü vardı o serinin bilirsiniz. daha sonra Golf aldığımda Philips Xtreme vision kullandım kısa bir süre ve pek memnun kalmadığım için şimdi General Electric megalight 130 kullanıyorum, yeterli olduğunu söyleyebilirim.

bu arada bu saydıklarım hepsi normal kullanımda karşı tarafın gözünü almayan ampüller. 

ognemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mehmetcimcik
      Iyi günler abiler arkadaşlar araç ön yolcu tarafından su mu aliyor yoksa nemlenmişti kurumadı mı bir türlü anlayamadım daha önce yasayan oldu mu böyle bi durum araç 2013 1.4 tsi golf highline 91.000 km de

• Yazan: turan_oguzhan
      Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese sevgiler saygılar. Daha yeni Golf 7 1.6 TDI Highline manuel sahibi olmuş birisiyim. Ve ilk Golf aracım. Forumda da yeniyim bu sebepten. Aradım ama bulamadım o yüzden soruyorum. Eğer mükerrer soru ve cevaba sebep olduysam şimdiden kusura bakmayın. 
      Sorularım şöyle ki;
      + Aracı kapatıp cikiyorum kapıları kilitliyorum kumanda ile ama depo kapağı kilitlenmiyor. Acaba bir ayarı aktif etmem mi gerekiyor?
      + 2013 Highline paket içerisinde aynaların otomatik katlanması fabrika çıkışı olarak var mı yok mu ? İnternette veya YouTube da yapılan şekillerde deniyorum fakat yok bir türlü katlanmıyor. 

Son olarak ilk defa Golf olan bu kardeşiniz için her türlü tavsiyelerinize açığım. 
    • Yazan: emrekk
      Herkese merhaba;
      Aracım 2013 golf 7 comfortline 1.4 tsi manuel. Eskiden 180 190 200 lerde gittiğimde hiç bir türlü rahatsızlık duymazken ne olduysa bu yazın başından itibaren 140 150 km/h civarlarını geçtikten sonra araç sanki hafiften zıplıyor titriyor gibisinden bir his var. Lastiklerim goodyear yeni değiştirdim. Balance ayarlarınıda yapıyorlar zaten lastik değişince, bir de 2 jantta hafif eğiklik vardı onu düzelttiler. Uzun yola çıkınca lastik değiştikten 1 hafta sonra yine aynı düzelme yok ama 140 150 altında hiç sıkıntı yok. Sorun ne olabilir?
    • Yazan: ertugrulacikgoz
      Merhaba değerli Golf tutkunları
      Golf 7 aracımın camı yarı açık,tam açık, veya biraz açık durumda kapısını kapatırken cam sallanıyor ve rahatız edici bir ses çıkarıyor sanki cam düşecek gibi boşlukta sallanıyor gibi bu sorunun daha önce yaşayan var mı serviste bununla ilgili işlem yaptıran var mı şimdiden teşekkürler
    • Yazan: emrekk
      U led alacağım satan var mı?
  • Yeni Oluştur...