Osram'dan Golf 6'ya - Golf 7.5 farları

aaron

Üye
İsim
Aaron
725466_LEDriving_XENARC_GOLF_6_EDITION_-_GTI
725468_LEDriving_XENARC_GOLF_6_EDITION__BLACK

https://automechanika.osram.com/ledriving-xenarc.jsp

3A672C00-E7C2-4091-B81D-A3134BF3EE0C.jpeg

Golf 7 için olanı da çıktı ülkemize ne zaman gelir, nasıl alırız bilemiyorum ama çok güzel görünüyor 

Ben Osrama mesaj attım Ekim başı Türkiye'de satışa başlanacak diye mesaj geldi, ancak bir sitede fiyatı 800 euro civarında 

halojen 7.5lara da uygun olani var mi acaba?

@ozguven 

o kadar güzel görünüyor ki nasıl dayanırız bilmiyorum, yeni araç alamıyorsak farlarını alırız borçlanıp :)

işin şakası bir yana osram Türkiye de nerede satılacak acaba, ve takma sökme işlerini kendileri mi yapıyor acaba?

@ozguven 

o kadar güzel görünüyor ki nasıl dayanırız bilmiyorum, yeni araç alamıyorsak farlarını alırız borçlanıp :)

işin şakası bir yana osram Türkiye de nerede satılacak acaba, ve takma sökme işlerini kendileri mi yapıyor acaba?
Hocam sök tak işlemleri kolay. TR’de satış fiyatı 4-7 bin lira olacaktır muhtemelen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Osram da. Kendini iyi gelistirdi eskiden philips piyasayi sallardi simdide bunlar

@asdfg112 

4 ay Megane4 kullandım. Onda da led vardı ve gece seyehatlerde hiç huzurlu değildim. Yeterli görüşü sağlamıyordu.  En iyi görüşü Osram Night Breaker Pluslar'da yakaladım. O seri de artık satılmıyor.

@asdfg112 

4 ay Megane4 kullandım. Onda da led vardı ve gece seyehatlerde hiç huzurlu değildim. Yeterli görüşü sağlamıyordu.  En iyi görüşü Osram Night Breaker Pluslar'da yakaladım. O seri de artık satılmıyor.
hocam ben de uzunca bir süre önceki aracımda Osram NB plus kullandım ve araca binen herkes farların çok iyi olduğunu söylerdi. 1-1,5 yıl ömrü vardı o serinin bilirsiniz. daha sonra Golf aldığımda Philips Xtreme vision kullandım kısa bir süre ve pek memnun kalmadığım için şimdi General Electric megalight 130 kullanıyorum, yeterli olduğunu söyleyebilirim.

bu arada bu saydıklarım hepsi normal kullanımda karşı tarafın gözünü almayan ampüller. 

Güzelmiş gerçekten. Son yıllarda araçların far grupları hayli iddaalı olmaya başladı :)  

Geri
Üst Alt