Bakım ve Temizlik Ürünleri Listesi

Merhaba arkadaşlar temizlik ürünleri geldi. Sonax şampuan için 1litre suya 1kapak şeklinde uygulamak yeterli mi ? Birde nasıl köpürtücez kovanın içinde bunu ?

IMG_4467.JPG

Merhaba arkadaşlar temizlik ürünleri geldi. Sonax şampuan için 1litre suya 1kapak şeklinde uygulamak yeterli mi ? Birde nasıl köpürtücez kovanın içinde bunu ?
/monthly_2017_06/IMG_4467.thumb.JPG.5a027076283751d8509433755bde179c.JPG
Hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde kullanın.

Ekli dosyayı görüntüle 11818
Hayırlı olsun Hocam, aynı şampuanı 1 senedir kullanıyorum neredeyse. Önce kovayı yıkayıp sonra 1-1,5 kapak şampuan koyup hortumun ucunu sıkarak doldurursanız çok güzel köpük elde ediyorsunuz. Red Summer ile yıkayıp bsd uyguladıktan sonra çok güzel oluyor. :)

Edit: Ben genelde boya kovası kullanıyorum, sanırım 10 litre o kova. ona 1-1,5 kapak koyuyorum şampuan. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
/monthly_2017_06/IMG_4467.thumb.JPG.5a027076283751d8509433755bde179c.JPG
Yıkama eldiveni olmamış

Bu ve benzeri tüm ürünleri kullanmanızı tavsiye etmem.

Ön Yıkama için Alta Foam 2000 isimli şu ürün hoşuma gitti açıkcası: 
https://www.youtube.com/watch?v=Y134P8nrs9g

Evde hazırlayıp, yıkama yerine gidince hemen kullanmaya çok müsait.
Yalnız nereden satın alabileceğimi bulamadım henüz, araştırıyorum 

41vfCMzcV2L.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ön Yıkama için Alta Foam 2000 isimli şu ürün hoşuma gitti açıkcası: 
https://www.youtube.com/watch?v=Y134P8nrs9g

Evde hazırlayıp, yıkama yerine gidince hemen kullanmaya çok müsait.
Yalnız nereden satın alabileceğimi bulamadım henüz, araştırıyorum 

Ekli dosyayı görüntüle 16140

Bu konuda inceleme yapılmış :)  Sizin attığınız ürün baya ufak gelecektir.  İlposanı ben de alacaktım ama son anda basınçlı yıkama Makinesi denk geldi makine aldım. 

Jant temizleme fırçası olarak önerdiğiniz bir ürün var mı ? 

Geri
Üst Alt