Bakım ve Temizlik Ürünleri Listesi

Aracı çizmeyen bir eldiven fakat özelliğini çabuk kaybetti, bilek lastiği gevşedi. Ayrıca eldivenle yıkamak zor gelmeye başladı. 
Anladım hocam . Eldivenle yıkamak gerçekten biraz zor oluyor fakat diğer türlüde araç çok daha fazla çiziliyor . 

Hocam piyasadaki çizmez denilen fırça başlıklarını bir kısmını denedim, aracı çizmeyenini bulamadım.

Fakat aliexpressten aldığım fırça ucu güvenli tavsiye ederim.

Hocam piyasadaki çizmez denilen fırça başlıklarını bir kısmını denedim, aracı çizmeyenini bulamadım.

Fakat aliexpressten aldığım fırça ucu güvenli tavsiye ederim.
Hocam ben alışmışım eldivenle yıkamaya fırça ne kadar yumuşakta olsa maalesef çizecektir . 

Kişisel malzeme ve aksesuar listem güncel olarak aşağıdadır arkadaşlar. Tavsiye ettiklerimin yanında ++ bulunuyor.

-- Uber blue kurulama havlusu; su emiciliği gayet iyi ve özelliğini halen koruyor.
-- Meguiars yıkama eldiveni (sadece jantlara kullanıyorum)
++ Polyester Fırça başlığı, (aliexpress)
++ Sonax Red Summer
++ Sonax BSD, (Soft 99 Authentic' e geçeceğim)
-- Gtechniq c2v3 nano cila (kalıcılık iyi, parlaklık çok az)
-- Gtechniq l1 smart fabric; (aracı ilk aldığımda koltuklara ve bagaj zeminine uyguladım, Gereksiz)
++ Gtechniq L1 Leather Guard
++ Gözlük temizleme mendili; Camların içten temizliği ve buğu önlemede ideal.
++ Wurth cam suyu katkısı; yazın ideal, güneşte koku yapmıyor. 1/2 sulandırarak sinek temizleyici sprey yapabilirsiniz.
++ IPA
++ Etanol: Kışın 1/2 oranında camsuyu yerine kullanıyorum. -20 C ye kadar donmadı.
++ Meguiars wax uygulama pedi
-- Gyeon kil, (Valet pro turuncuya geçeceğim)
-- 3M paint protector (Uyguladım, memnun kalmadım). 
++ Gtechniq P1 (sadece yüzeysel çiziklerde etkili)
++ BİM mf bez
++ 58x glass coat (aliexpress)
++ Sonax falkenreiniger

Aksesuarlar;
++ Krom cam çıtası
++ Llocker 3D paspas
++ Orijinal bagaj havuzu
++ Kapı kolu koruyucu film
++ Takmatik perde
++ Kapı içi kilit koruyucu (aliexpress)
++ Llumar ATR35 ön yan camlar
++ Llumar Air 80 ön cam
-- Eşikler için şeffaf film
++ Philips X-treme Vision %130 H7
++ İlposan köpük pompası (Atas proteo ile)

- Chemical guys Mammoth
- Gyeon Silk Dryer

arkadaşlar bu iki ürünüde bulamıyorum alabileceğimiz bir yer varmı yardımcı olurmusunuz

- Chemical guys Mammoth
- Gyeon Silk Dryer
arkadaşlar bu iki ürünüde bulamıyorum alabileceğimiz bir yer varmı yardımcı olurmusunuz
Gyeon silk dryer detalingdükkanında var ben ordan aldım , diğer ürün içinde o siteye bakabilirsiniz.

Ewet hocam şimdi baktım yok.boyassı com diye biryerde buldum hem 84 tl.ben 107 ye aldım
emoji23.png
emoji23.png
Hocam ordada stokta yok???

Stoklara giriş durumunu sitelere sorabilirsiniz, en fazla 1 hafta bekletiyorlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valetpro Leather Soap ile auto finesse splitz kullanım alanları nerelerdir.

Valetpro Leather Soap ile auto finesse splitz kullanım alanları nerelerdir.
Valetpro L soap bakım uygulamadan önce deri kısımların temizlenmesinde, splitz ise özellikle plastik ve diğer iç aksamın bakımında kullanılır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi üretici firma sitesinde ve ürünün satıldığı sitelerde de mevcut.

Geri
Üst Alt