Yeni golf r-line paket

Hocam hayirli olsun cok guzel arac. Ancak bence dsg alicaksaniz yeni nesil dsg gelicek sanirim sure problemi yoksa onu bekleyin derim 4. Golfunu kullanan biri olarak daha 3500 km deyken bile dsg sorun cikartiyor ve cok sinir bozucu oluyor bilginize. Yada a3 alin bence bekeleyemem derseniz. >:
Yen'i nesil dsg ne zaman gelecek hocam

Bende de 1.4 tsi var dizel almak istiyorum ancak bağımsız süspansiyonun yokluğu acaba nE derecede konfordan ödün verir bilemedim açıkçası.

Yeni gelecek 1.5 motorlarla gelmesi bekleniyor ancak net bilgiler @silvershadow hocamizdadir tabiki her zaman  s=bigstar
Nezaketiniz için Teşekkür ederim Değerli Hocam 

Doğru hatırlıyorsunuz.

Yeni nesil ıslak tip DSG nin 1.5 TSI ile aynı anda gelmesi bekleniyor.

Çünkü  araçlardaki mevcut DSG ile kaldirabileceği maksimum tork uyumlular. Ancak yeni gelecek 1.5 TSI ile bu maksimum tork yükseleceğinden buna uygun yeni nesil DSG bekleniyor.

@TASKIN52

Bende de 1.4 tsi var dizel almak istiyorum ancak bağımsız süspansiyonun yokluğu acaba nE derecede konfordan ödün verir bilemedim açıkçası.
Değerli Hocam 

Almaya karar verdiğinizde  aldığınız teklifler arasında en düşük olanı paylaşırsanız, sizin için en uygun teklifi bulmada belki yardımımız dokunabilir.

Değerli Hocam 
Almaya karar verdiğinizde  aldığınız teklifler arasında en düşük olanı paylaşırsanız, sizin için en uygun teklifi bulmada belki yardımımız dokunabilir.
Tabiki hocam neden olmasın zaten alırsam ötvsiz alma imkanım olacak o yüzden değişmeyi planlıyorum ve tabiri caizse gırtlağa kadar dolu derler ya öyle bir araç olsun istiyorum malum 5 yıl binmek zorundayız. Ama dediğiniz gibi Yen'i dsg gelecekse kesin beklerim acele etmek istemem. Şu anki aracım da henüz 3700 km de bir süre daha kullanırım. Aklımda da alırken size danışmak vardı açıkçası[emoji4]

Bağımsız süspansiyon olayıının Dizel Golf araçlarda olmayışı ( Golf GTD Hariç :)   ) son derece kızdığım bir olay. Hatta bende Dizel DSG aracımı alırken sırf bu yüzden 1.4 TSİ yada 1.4 ACT almalımıyım diye çok düşündüm ve karar konusunda sıkıntı yaşamıştım. Yaptığım araştırmalar sonucunda ise yarı bağımsız olan süspansiyon sisteminin de başarılı olduğu ve tatminkar sonuç değerlere ulaştığı bilgisine ulaşınca Dizel DSG arac için tercihimi Kullandım. sonuçta pişman olmamakla birlikte Ara sıra Arkadaşlarımın Bagımsız süspansiyona sahip Golf  Modellerini kullandığımda  Farkı hissetsem de Bu idare ediyorum. Ama Halen aklımın bir köşesinde Bağımsız süspansiyon sahibi bir golf binmek yatıyor. Belkide 1.5 Yeni golf 8 ile Hem Benzinli hemde Bağımsız süspansiyon olan golf lere ciddi bir dönüş yapabilirim. :'(

İnşallah gönlümüzce olur hocam [emoji4] açıkçası tutkusu olduğumuz eğlendiğimiz tek konu arabalarımız onda da önümüze bazı dayatmaların çıkması çok acı insanın zoruna gidiyor

R line dış paket ne kadar tutuyor ek olarak arkadaşlar birde her donanıma eklenebiliyor mu..

R line dış paket ne kadar tutuyor ek olarak arkadaşlar birde her donanıma eklenebiliyor mu..
Değerli Hocam

Yalnızca Highline donanıma eklenebiliyor.

Vergiler hariç..

R line dış paket : 2.440 TL 

Iç ve dış paket 6.070 TL

Bunu 1.888 çarpanla vergileri eklenebilir.

Böylece R line dış paket vergiler dahil 4.606 TL

Iç dış paket 11.460 TL olur

Hocam detaylı yorumunuz için müteşekkirim.Sattık makinayı ama bu son makyajlı R line kasa bence inanılmaz güzel olmuş.

Hocam aslında durum şu şuan ki 3+1 ev biraz dar geliyor.Daha büyük bir ev alma isteğimiz var.Ama kafamızdaki ev bütçe kombinasyonunu  bulamıyoruz maalesef.Bir süre daha bekleyeceğiz durum değişmezse tekrar yönelme olur Golf e.Ondan önce de hanımın 99 poloyu değiştireceğim sözüm var..

Geri
Üst Alt