Yeni golf r-line paket

Ayhan

Üye
İsim
Ayhan
Selamun aleykum aranıza bugün katılmış bulunuyorum,dün vw şubesine giderek yeni makyajlı golf 1.6 tdı 115 ps için siparişte bulundum araca opsiyonel olarak h7h7 atlantik mavisi,pı4 sebring 18 R jant,ps1 panoramik cam tavan,psf spor süspansiyon,ka1 geri görüş kamerası,pxb dinamik viraj farlarına sahip led "mid" ön far,4ı3 anahtarsız giriş ve çalıştırmaya artı olarak wıı R line iç+dış paket eklettim ve yetkili satıcım siparişime shetland bej koltuk eklemiş, r line iç paket alındığı zaman vienna spor döşemeli deri koltuk geliyor diye biliyordum diye şüphede kaldım ve yetkili satıcıma bugün bunu bildirdim oda bu konuda hakkında mail atacağını ve siyah opsiyonel donanım olan vienna deri isteyecegini bildirdi yinede ikilemde kaldım kafam o konuya takılmıştı bugün ise yetkili satıcım beni arayarak almanyanın siparişi henüz onaylamadığını ve aracın 3-4 ayı bulabileceğini söyledi. zaman konusunda hiçbir problemim yok ilk defa sıfır araç alacağım için bütün markaların premium paketli araçlarına baktım fakat oluşturduğum golf gibi dolu bir araç fiyatlar kapsamında bulamadım sizce almanya aracı onaylamada gecikir mi ve koltuk problem çıkarır mı, ailenize katıldığım için mutluyum ve şimdiden bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Hocam hayirli olsun cok guzel arac. Ancak bence dsg alicaksaniz yeni nesil dsg gelicek sanirim sure problemi yoksa onu bekleyin derim 4. Golfunu kullanan biri olarak daha 3500 km deyken bile dsg sorun cikartiyor ve cok sinir bozucu oluyor bilginize. Yada a3 alin bence bekeleyemem derseniz.  >:

Hocam hayirli olsun cok guzel arac. Ancak bence dsg alicaksaniz yeni nesil dsg gelicek sanirim sure problemi yoksa onu bekleyin derim 4. Golfunu kullanan biri olarak daha 3500 km deyken bile dsg sorun cikartiyor ve cok sinir bozucu oluyor bilginize. Yada a3 alin bence bekeleyemem derseniz.  >:
Araci Eylul gibi Teslim alayim derseniz Yeni 1.5 motor ve yeni sanziman ile alma sansiniz oldukca yuksek. Ben olsam bende beklerim gerekirse arac kiralayin hocam.

Ben R-line iç paket eklenince siyah döşeme ve siyah tavan döşemesi geliyor diye biliyorum.

Ayrıca sürüş modu seçiciyi eklemenizi tavsiye ederim fiyatı çok cüzzi 500 tl gibiydi zamla en fazla 700 olmuştur.

Müzik dinlemeyi seviyorsanız dynaudio ses sistemi de yakışır bu dolulukta bir araca. 2000 tl civarında.

Dizel zorunluluğu yoksa 1.5 motoru kesin bekleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok teşekkür ederim hocam,a3 sedan için fiyat teklifi aldım açıkcası 2017 model yeni led sistemsiz,jantsız,yalnızca cam tavan geri görüş kameralı araç için 170.000 den 164 bine çektiler boş bir araba için değmez diyerek vazgeçtim yoksa en dolu a3 sedan 2017 model 192bin tl civarında.

Ben R-line iç paket eklenince siyah döşeme ve siyah tavan döşemesi geliyor diye biliyorum.

Ayrıca sürüş modu seçiciyi eklemenizi tavsiye ederim fiyatı çok cüzzi 500 tl gibiydi zamla en fazla 700 olmuştur.

Müzik dinlemeyi seviyorsanız dynaudio ses sistemi de yakışır bu dolulukta bir araca. 2000 tl civarında.

Dizel zorunluluğu yoksa 1.5 motoru kesin bekleyin.
hocam daha cok opsiyon eklerdimde bu sefer fiyatı 165-170 i bulurdu diye bunlarla kendimi durdurabildim.Benzinli araç hep hayalim ama çalıştığım şirket mazotu tonla aldığı için dizel araba tercihim ve aracı iller arası kullanmıyorum yalnızca sehir ici ev-iş gibi kullanmamdan ötürü yakıt şehir içinde önemli benim için bu yüzden siparişini gerçekleştirdim,dsg problemi elbette olacaktır ama garanti ile çözerim diye düşünüyorum yetkili servis 10 dakikalık bir mesafede bu kadar parayı golfe verdikten sonra araçlarının arkasında dururlar diye kendimi avutmaya çalışıyorum, söylediğiniz özelliğide hemen inceleyeceğim gözümden kaçmış olması lazım teşekkür ederim yorumunuz için.

Araci Eylul gibi Teslim alayim derseniz Yeni 1.5 motor ve yeni sanziman ile alma sansiniz oldukca yuksek. Ben olsam bende beklerim gerekirse arac kiralayin hocam.
Hocam şuan altımda şahsi arabam var zaten yalnızca suv tarzı bir araç ve 11-12 lt arası yakıyor, dizel isteme durumumuda belirttiğim gibi şirketin sağladı düşük fiyat avantajı yüzünden artık hayırlısı diyelim fikriniz için çok teşekkür ederim, aracın siparişi onaylandığı zaman buradan tekrar bilgilendiririm.

@Ayhan Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz Hocam

Araç Özel Sipariş olmuş Maşallah diyelim. Opsiyonlar çok ince bir elekten geçerek verilmiş gibi geldi bana. Koltuk olayında sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum şahsen ama yinede son sözü Almanya söyleyecektir. En kısa zamanda aracınıza kavuşmanız dileğiyle iyi Forumlar diliyorum.

@Ender Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim Hocam,aldığım araçları 5-6 aylık zevk gözüyle bakmadığım ömürlük kullanmayı sevdiğim için en ince ayrıntısına kadar konfigüre etmeyi tercih ettim çünkü bayide highline en dolu paket bir araç ile test sürüşü yaptım ve işte sürüş keyfi budur dedim. Gerçekten normal bir hız ile sağ şeritten bile gittiğinizde aracın doluluğu ve konforu size zevk veriyor ve uzun yıllar kullanmanızda sorun çıkarmıyor,hayırlısı ile tam istediğim gibi aracım gelir bende doya doya keyfini çıkarabilirim.

Hocam hayırlısı olsun güzel opsiyonlar seçmişsiniz.Böyle dolu bir araca  App connect ve Sürüş profili seçme opsiyonlarını ekletmenizi tavsiye ederim

Hocam hayırlısı olsun güzel opsiyonlar seçmişsiniz.Böyle dolu bir araca  App connect ve Sürüş profili seçme opsiyonlarını ekletmenizi tavsiye ederim
Teşekkür ederim hocam söylediğiniz opsiyonlar ve diğer başka opsiyonlar için tekrardan st ile görüşeceğim şuan ki donanımlar bile heyecanlandırmaya yetiyor 3-4 ay nasıl bekleyeceğimi inanın bilemiyorum r-line paket gerçekten aracı çok çekici kılmış durumda fırsatı olan herkese tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt