Hayaldi, Gerçek Oldu.

Hayırlı olsun Eren Şahane olmuş, iş yoğunluğundan geç yazabildim.

Harika olmuş hocam,taş değmesin..

Kendin yapıp aşama aşama emek verince daha güzel oluyor ellerine sağlık güle güle kullan :)

Hayırlı olsun Eren. Çok güzel olmuş

@fcsrn Hayırlı olsun elinize sağlık Eren çok yakışmış, iyi iş olmuş. Keyifli şimşeklemeler. :)

Hocam bu farlar benimde cok yapmak istedigim birsey fakat muayenede sorun olur mu? 

@fcsrn Eren'im ilk tebriğimi buradan yapamasam da , ikinci tebrik olarak devam edelim ;

Yani emeğe sağlık lafı falan az kalıyor , seni heyecanla birşeyler yaparken görmek çok güzel kardeşim , iyi günlerde kullanman dileğiyle... 

Eren hayırlı olsun. Gece aydınlatması ve gece selektor etkisi nasıl?

Hocam bu farlar benimde cok yapmak istedigim birsey fakat muayenede sorun olur mu? 
Far yıkama ve otomatik yüksekliği olmadığı için muayeneden geçmiyor Hocam.

@fcsrn Eren'im ilk tebriğimi buradan yapamasam da , ikinci tebrik olarak devam edelim ;

Yani emeğe sağlık lafı falan az kalıyor , seni heyecanla birşeyler yaparken görmek çok güzel kardeşim , iyi günlerde kullanman dileğiyle... 
Doğan Abi çok teşekkürler. Uğraşmayı seviyorum. :)

Eren hayırlı olsun. Gece aydınlatması ve gece selektor etkisi nasıl?
Teşekkürler Deniz Abi. Merceksiz kısımda sarı ampul olduğu için çok etkili deüil ama onu da beyaz yapacağım. Buyrun video

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 saat önce, fcsrn yazdı:

Far yıkama ve otomatik yüksekliği olmadığı için muayeneden geçmiyor Hocam.

Doğan Abi çok teşekkürler. Uğraşmayı seviyorum. :)

Teşekkürler Deniz Abi. Merceksiz kısımda sarı ampul olduğu için çok etkili deüil ama onu da beyaz yapacağım. Buyrun video

Eren hayırlı olsun. çok güzel olmuş. u ledler ve led stoplar aracın görünüşünü çok değiştiriyor. sanırım sırada led stoplar var. 

bende temmuz sonunda muayeneden sonra replika çift uled ve led stoba geçmeyi düşünüyorum. uledlerin markası nedir. fiyatda bayağı uygun olmuş.

Muayeneden gecebilmek icin xenon yapmadan sari ampul takmak yeterli olur mu?

Muayeneden gecebilmek icin xenon yapmadan sari ampul takmak yeterli olur mu?
Net bilgim yok ama sarı ampul ile geçiyor diye biliyorum Hocam.

Eren hayırlı olsun. çok güzel olmuş. u ledler ve led stoplar aracın görünüşünü çok değiştiriyor. sanırım sırada led stoplar var. 

bende temmuz sonunda muayeneden sonra replika çift uled ve led stoba geçmeyi düşünüyorum. uledlerin markası nedir. fiyatda bayağı uygun olmuş.
Teşekkürler Hocam, aynen dediğiniz gibi u led ve led stop ayrı bir hava katıyor. U ledin markasını bilmiyorum valla. Fiyat denk geldi iyiki de geldi. :)

Geri
Üst Alt