Hayaldi, Gerçek Oldu.

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Farları internette gördüm bi forum sitesinde. Sahibine mesaj attım 1 ay sonra cevap geldi. Ama kararlıydım neden bilmiyorum ama içimde bu sefer olacak diyordu bir ses. Ampuller dahil 1000 fiyatını duyunca hemen @yusuf Abimi aradım. O da kırmadı benim için elden teslim aldı farları. 2-3 ay kadar onda kaldı farlar. Parasını denkleştirince gönderdi ve 2 hafta Sivas'ta bagajda benle birlikte gezdi o farlar. Sabırsızlıkla takacağım günü bekledim. Ve nihayet o gün geldi. @uğr_05 Abimle sözleşmiştik. Hem farları takmam da yardımcı olacaktı hemde zaman geçirmiş olacaktık. Çarşı da rastlaştık gün içinde ve peş peşe bizim evin garaja geldik.  Başladık sökmeye. Tabi ilk defa yapıyoruz, aradım Yusuf Abiyi tek tek tarif etti bende söktüm. Ben alışkınım sökerken patır kütür çekip yitmeye, Uğur Abi kırılmasın diye nazik davranıyor biraz. :)  Tamponu sökerken bende korktum tırnakları kırılacak diye ama bir şey olmadı. Sol farı söktük, yenisini taktık, geri söktük geri taktık felan bayağı bir uğraştık sol fara, ilk defa yapıyoruz acemiliği atıyoruz. Eskileri sökme, sol farı takma 2 saat civarı sürdü. Sağ farı takıp aracı komple toplamamız ise yarım saat sürmedi. Ama Uğur Abi olmasa tek olsam süre 2 kat uzardı gibime geliyor. Ona da tekrar teşekkürler.  :)  Montaj için çok foto çekmedik. Ama Uğur Abi sağolsun maharetini konuşturdu yine. Eline sağlık.

Şunu da belirtmeden geçmeyeceğim, geçmek istemiyorum. Burası bir internet sitesinden fazlası benim için. Bu site sayesinde çok iyi insanlar tanıdım çok dost edindim ama Yusuf Abim, laf olsun diye değil harbi harbi Abim olarak gördüğüm için Abim diyorum. Yusuf Abim olmasa bu araca yaptığım çoğu şey hayal olarak kalacaktı. Abim bana hayatın her alanında destek oldu, yol gösterdi göstermeye de devam ediyor. Umarım dostluğumuz hiç bozulmaz Abi-kardeş olarak devam ederiz bu şekilde. 

Ben biraz fazla uzattım, susuyum resimler konuşsun. :)                                                                                                 

Eski farlarla bir görünüm.                                                                                                                                                                          

Montajdan kareler. 

Telefonda Yusuf Abimden destek alırken. :D  

Kırıldı mı ki acep? :D  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah allah nazarlardan saklasin.. replika farlarda görüşün düştüğünü söylüyorlar nasil aydinlatma durumu ? Halojenler baya kuvvetli çünkü 

Hocam çok güzel olmuş güle güle kullan .

Maşallah allah nazarlardan saklasin.. replika farlarda görüşün düştüğünü söylüyorlar nasil aydinlatma durumu ? Halojenler baya kuvvetli çünkü 
Hocam henüz bugün taktım ve akşam deneme fırsatım olmadı ancak kime selektör attıysam direk kaçtı önümden. Trafikte durduk yere selektör attığım bile oldu bugün. :D :D  

Çok teşekkürler. :)  

Hocam çok güzel olmuş güle güle kullan .
Çok sağol Hocam Allah gerçeğini sizlere nasip etsin. :)  

Kardeşim ellerine sağlık güle güle kUllan Allah kaza bela vermesin inşallah

Hocam bu farlar sari sitedeki farlarin aynisimi 2000 tl olan lardan ?

Kardeşim ellerine sağlık güle güle kUllan Allah kaza bela vermesin inşallah
Teşekkürler İsmail Abi. Amin cümlemize kazasız belasız sürüşler. 

Hocam bu farlar sari sitedeki farlarin aynisimi 2000 tl olan lardan ?
Valla onları hiç incelemedim ama bunun içinde orjinal u ledde ki gibi gibi dönüş farı felanda var. Onlara da hat çekmeyi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda. Büyük ihtimal aynısıdır onun. 

Valla onları hiç incelemedim ama bunun içinde orjinal u ledde ki gibi gibi dönüş farı felanda var. Onlara da hat çekmeyi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda. Büyük ihtimal aynısıdır onun. 
Sana gönderdiğim tabloda bağlantı noktası mevcuttur muhtemelen [emoji3]

Sana gönderdiğim tabloda bağlantı noktası mevcuttur muhtemelen
emoji3.png
Aynen ona bakmak lazım ama araç destekliyor mu o da önemli. :D  Sokette bazı yerler kapalıydı mesel far soketlerinde. 

Uygulama çok iyi olmuş.Ön güzelliğe güzellik katmış

Allah kazasız sorunsuz kullanmayı nasip etsin maşallah çok güzel olmuş 

Süper olmuş maşallah. Darısı başımıza. Güle güle kullan hocam. Far çok değiştiriyor arabayı.

Geri
Üst Alt