SAĞ KAPI DEĞİŞİK

musaguven35

Yeni Üye
İsim
Musa GÜVEN
Arkadaşlar merhaba. 2016 model Ağustos ayında Asil Oto Eslişehirden golf 1.2 tsi dsg allstar arac aldım gectıgımız hafta basşı biriyle anlastık ve aracı sattım ekspertize götürdüğümüz de sağ kapı değişik olduğu tespit edildi doğuş u aradım yaklasımları yok aracın kapısı orjinal diyorlar napmalıyım 542 760 25 13

Arkadaşlar merhaba. 2016 model Ağustos ayında Asil Oto Eslişehirden golf 1.2 tsi dsg allstar arac aldım gectıgımız hafta basşı biriyle anlastık ve aracı sattım ekspertize götürdüğümüz de sağ kapı değişik olduğu tespit edildi doğuş u aradım yaklasımları yok aracın kapısı orjinal diyorlar napmalıyım 542 760 25 13
Öncelikle expertiz firmasını değiştirip
Başka yerlerde de aynı kanıya varılacak mı bir bakın.
Yada aldığınız yerden expertiz yaptırıp orjinaldir yazısı alın.

Dün aynı olay bizim başımıza geldi 2015 jetta alıyoruz ekspertize soktuk ekpertiz bu kapılar orijinali ile değişmiş diyor. Araç sahibi arkadaşımız şok oldu bu tür sorunlar malesef olabiliyor muhtemelen araç bayiye girmeden bi sıkıntı yaşadığı için bayi serviste işleme sokuyor aracı. Bu benim tahminim tabi.

Artık araçlar bayiye girene kadar sigortalı oluyor. Bundan sonrası bayinin sorumluluğunda. Yani Doğuş bir aracı sorunsuz olarak bayiye teslim ediyor. 

Geri
Üst Alt