Ankara'da tampon onarımı için usta tavsiyesi

Blackjoke

Üye
İsim
Çağrı
Aracım park halindeyken karaktersiz haysiyetsiz bir arkadaş aracıma vurup gitmiş tamponumu çatlatmış ve park sensörümün 1 gözü içeri düşmüş. Ankarada bu hasarı yaptırabileceğim tamponu sökerken takarken dişlerini kırmayacak bir usta tanıdığı bildiği olan var ise yardımcı olursa sevinirim saygılar. Bu arada kırık 40 cm mini onarıma girmiyor.20170207_185141.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun hocam. Sensör kolay ama çatlak için iyi işçilik şart.

Geçmiş olsun.anlaşılan tamponlarımız çok esnek değil böylesine çatlamasına şaşırdım

aracım park halindeyken karaktersiz haysiyetsiz bir arkadaş aracıma vurup gitmiş tamponumu çatlatmış ve park sensörümün 1 gözü içeri düşmüş. Ankarada bu hasarı yaptırabileceğim tamponu sökerken takarken dişlerini kırmayacak bir usta tanıdığı bildiği olan var ise yardımcı olursa sevinirim saygılar. bu arada kırık 40 cm mini onarıma girmiyor.Ekli dosyayı görüntüle 10958
Değerli Hocam;

Tamponun sökülmesi ve takılması sorunsuz ve hatasız olacak şekilde imal edilmiş ve bu konuda endişeniz olmasın.

Geçmiş olsun. 

Hocam geçmiş olsun, aynı olay benim başıma da geldi. Kırmızıda beklerken arkamda ki duramadı ve çarptı, tampon çatladı, araç 5-6 aylık olduğu için değişsin istedim. Ben karşı tarafın kaskosundan faydalanıp değiştirmiştim 1450 TL tutmuştu,

Capture.JPG

Capture1.JPG

@Korkmaz06 hocam benim aracımda henüz 5 aylık ama ne yazık ki vuran her kimse kaçmış bu yüzden kendim yaptıracağım o sebeple değişim yerine onarım yaptırıcam. @silvershadow çok teşekkür ederim değerli hocam bilgilendirmenizden ötürü aslı korkum hani usta sökerken kırıpta bana kırılmış filan demesin uğraşmıyayım diye özellikle vw sökmüş takmış usta arıyorum. @caglar_61 sert bagarit malzeme olduğu için çatlama oldu sanırım kardeşim. @yusuf hocam teşekkür ederim herkeze ayrı ayrı yorumları için teşekkür ederim konu güncel tutulup ankarada usta tavsiye edilirse sevinicem  

Hocam gecmiş olsun, eğer iyi bir usta bulursanız haberim olsun, benim de ufak tefek bir iki şey var sizden sonra ben de yaptırırmayı düşünüyorum

Geri
Üst Alt