17 inç jant seçimi

neo

Üye
İsim
Necati
Arkadaşlar kısmet olursa doverlerimi değiştireceğim. Ancak sizlerin de fikrini almak isterim. Malum sitede iyi kullanılmış iki adet sadece jant takımı buldum lastiksiz.
Dijon 1600tl
Geneva 1700tl siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
(Araç beyaz renk)
Madrid demeyin piyasada yok maalesef bulunmuyor [emoji4]

ebb7aca047c794ff992f16e586229654.jpg

Arkadaşlar kısmet olursa doverlerimi değiştireceğim. Ancak sizlerin de fikrini almak isterim. Malum sitede iyi kullanılmış iki adet sadece jant takımı buldum lastiksiz.
Dijon 1600tl
(Araç beyaz renk)
Madrid demeyin piyasada yok maalesef bulunmuyor [emoji4]

ebb7aca047c794ff992f16e586229654.jpg
Dijon her yerde. Geneva oyum.

madrid daha güzel yay işi yok.yay takılacak ise durban yada yeni r line jantı.

bencede geneva. dijon artık sıradanlaştı. bulabilirsen madrid. veya kışın aracımda kullandığım sirocco shanghai jantlarıda güzel.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dijon 1600tl
(Araç beyaz renk)
Madrid demeyin piyasada yok maalesef bulunmuyor
emoji4.png

Hocam sizin dediginiz geneva jantlari bende gordum jant ararken , bence guzel ve ender bir jant ancak beyaz renge gitmedigini dusundugumden almadim , bence biraz beklemekte fayda var makyajli kasa araclar arttikca yeni jantlar piyasaya karistikca madrid sahipleride degistirmek ister ve piyasada biraz artar diye dusunuyorum o yuzden kisa dogru alma karari verdik janti , beyaz aracla ve cam tavanda varsa madrid cok guzel oluyor bence 

Hocam sizin dediginiz geneva jantlari bende gordum jant ararken , bence guzel ve ender bir jant ancak beyaz renge gitmedigini dusundugumden almadim , bence biraz beklemekte fayda var makyajli kasa araclar arttikca yeni jantlar piyasaya karistikca madrid sahipleride degistirmek ister ve piyasada biraz artar diye dusunuyorum o yuzden kisa dogru alma karari verdik janti , beyaz aracla ve cam tavanda varsa madrid cok guzel oluyor bence 
Hocam Geneva çok güzel jant hakikaten ama bende beyaz olduğu için vazgeçtim. Gönlümden geçen madrid di ama bulamayınca dijonlara yöneldim biraz klasik oldu ama doverden sonra değer tabi.

Hocam Geneva çok güzel jant hakikaten ama bende beyaz olduğu için vazgeçtim. Gönlümden geçen madrid di ama bulamayınca dijonlara yöneldim biraz klasik oldu ama doverden sonra değer tabi.
Hayirli olsun hocam , bir dijon kullanicisi olarak gayet memnunum fotograflarda gorundugu gibi olmayan bir jant araca bence cok yakisiyor tek problemi bircok aracta olmasi bence baska hicbir eksisi yok.

Geri
Üst Alt