Discover pro taktırdım

İsim
Oktay
Evet arkadaşlar,bugün itibari ile discovery pro(mib2) cihaz taktırdım,herşey sorunsuz çalışıyor,USB telefonu şarj ediyor ama flash belleği felan okumuyor, USB nin kodlanması gerek dediler,bu doğrumu?bu arada,aracım TDİ comfortline
6f8e354d872ef158c5ea1589c657b5de.jpg
9359109563adbc207fd75307a6532295.jpg
3278583ee14d05cdac4f4988dc5f21cc.jpg

Selamlar,

Güle güle kullanın çok güzel olmuş!!

Serviste mi taktırdınız? Doğuş maduru olarak ben de istiyorum aslında.
App-connect de açılacak mı? Bir de fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Çok sordum
ama gerçekten merak ediyorum...

Teşekkürler,
Can.

Selamlar,

Güle güle kullanın çok güzel olmuş!!

Serviste mi taktırdınız? Doğuş maduru olarak ben de istiyorum aslında.
App-connect de açılacak mı? Bir de fiyat bilgisi verebilir misiniz?

Çok sordum
ama gerçekten merak ediyorum...

Teşekkürler,
Can.
Teşekkürler

1.Hocam,cihazı serviste taktırmadım
2.appconnect çalışması gerekiyor,USB sorununu halledince
3.fiyat olarakta,5000+200 tl montaj

Ses kalitesinde değişme varmı. Çok merak ettiğim bir konu. Eskiye göre bir değişim varmı performans ve hız olarak? Veya siz gördüğünüz değişimleri aktarabilirseniz çok memnun olurum.

Ses kalitesinde değişme varmı. Çok merak ettiğim bir konu. Eskiye göre bir değişim varmı performans ve hız olarak? Veya siz gördüğünüz değişimleri aktarabilirseniz çok memnun olurum.
Hocam,Bluetooth ile konuşma,son sesle müzik dinleme,navigasyon,sesle komut gibi bir çok üzelliğini denedim,en ufak bir sıkıntı yok,dediğim gibi şu USB sorunu dışında herhangi bir sorun yok,ayrıca araca gerçekten ayrı bir hava katıyor o dev ekran,çok eğlenceli tavsiye ederim...

5bin güzel para yeni nesil 9.2 incler ne kadar acaba ?bi delilik yaparsam ondan alıyım diyorum bende

Hocam,Bluetooth ile konuşma,son sesle müzik dinleme,navigasyon,sesle komut gibi bir çok üzelliğini denedim,en ufak bir sıkıntı yok,dediğim gibi şu USB sorunu dışında herhangi bir sorun yok,ayrıca araca gerçekten ayrı bir hava katıyor o dev ekran,çok eğlenceli tavsiye ederim...
Bende tiguan var ancak ses konusuna takığım. Yani tiguan tam olarak beni tatmin etmiyor. Dynaudio gibi çözümler beni tatmin eder ancak. Benim düşüncem interface ile ses kalitesinde değişme varsa dynaudiolu standart bir sisteme göre discover pro lu sistem daha iyi çalacaktır.

Hayırlı olsun keyifle kullanmanız dileğiyle ... 

Hayırlı olsun güle güle kullanın, benim araçta comfortline, torpido cd sürücü kısmını nasıl yaptınız, navigasyon yüklü mü ? teşekkürler 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam güle güle kullanin bu urunde filim izleyebiliyormuyuz.5000 tl biraz pahali geldi bana bu urun higline lardaki ürün mü

Hayırlı olsun Güle güle kullanın.Cihazi Nerede taktırdiniz acaba bide sakıncası yoksa temini nereden oldu?

Hocam güle güle kullanin bu urunde filim izleyebiliyormuyuz.5000 tl biraz pahali geldi bana bu urun higline lardaki ürün mü
Eyv hocam,film izleyebiliyorsunuz,ayrıca hghline daki ürün değil bu,bu 8 inç,highlinedaki 6,5 inçtir

Hayırlı olsun güle güle kullanın, benim araçta comfortline, torpido cd sürücü kısmını nasıl yaptınız, navigasyon yüklü mü ? teşekkürler 
Teşekkürler hocam,Torpidodaki yuvayı ona uydurduk,açıkçası yeni bir torpido almaya gerek duymadım,navigasyon yüklü,mirrorlink ve appconnet aktif...

Geri
Üst Alt