GOLF 7 GİZLİ ÖZELLİKLER

Merhaba. 2013 1.4 122 highline golf 7 aldım. Gündüz farı ve geri vites leri led yaptım elektrikçide. Gündüz farı:photon PH7037 CB, geri vites:photon PH7018 CB. Araç arıza veriyor, ama sürekli değil bazen veriyor bazen vermiyor. Burada bu işi yapan biryer var gittim vagcom bağladı araç hafıza almıyor, arıza görünmüyor dedi. Arıza ışığını kalıcı olarak nasıl yokedebiliriz. Yardımcı olurmusunuz. İyi günler.

Merhaba. 2013 1.4 122 highline golf 7 aldım. Gündüz farı ve geri vites leri led yaptım elektrikçide. Gündüz farı:photon PH7037 CB, geri vites:photon PH7018 CB. Araç arıza veriyor, ama sürekli değil bazen veriyor bazen vermiyor. Burada bu işi yapan biryer var gittim vagcom bağladı araç hafıza almıyor, arıza görünmüyor dedi. Arıza ışığını kalıcı olarak nasıl yokedebiliriz. Yardımcı olurmusunuz. İyi günler.
Vag com yapan yer biraz beceriksizmis hocam galiba. O nasıl bir hata ilk defa duyuyorum

Vag com yapan yer biraz beceriksizmis hocam galiba. O nasıl bir hata ilk defa duyuyorum
Hocam nasıl çözeceğiz peki. Gittiğim yer araçta hata lambası yanarken cihaza bağladı ama hata okuyamadı araç hatayı hafızaya almıyor bu nedenle bir işlem yapamıyorum dedi. Araç sürekli hata vermiyor. Bazen veriyor bazen vermiyor 

Ben de Karabük'te yaşıyorum. 41 yaşında ve öğretmenim. İki hafta önce Golf 7 Highline Dizel Otomatik aldim. Bu gizli özelliklerin bazılarını açtırmak istiyorum. Yakın cevredeki Volkswagen dostlarından yardım bekliyorum.
Yıllık bakım için 17 Mayıs'ta Ankara'ya geleceğim. Eğer müsait arkadaşlar varsa gizli özellikleri açma konusunda bana yardımcı olur musunuz?

istanbul küçükçekmece de öğretmenim golf 2014  dizel otomatik sahibiyim gizli özellikleri açma konusunda yardımcı olabilir misiniz bir de çevrede güvenilir golf servisi varsa uyarı alıyorum 15 gün sonra yağ bakım zamanı gelmiştir diye araç 42 binde 

Geri
Üst Alt