GOLF 7 GİZLİ ÖZELLİKLER

Cagrial

Yeni Üye
İsim
ÇAĞRI
Golf 7 BlueMotion Aracımın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum. Bu konuda SAMSUN'da yardımcı olacak arkadaş varmı ?

Golf 7 BlueMotion Aracımın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum. Bu konuda SAMSUN'da yardımcı olacak arkadaş varmı ?
Hocam forumumuza hoşgeldiniz.

Kendinizi bi tanıtırsanız ve iyi niyetinizi belirtirseniz eminim yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

Samsunda ilaç mümessilini yapıyorum. Yaş 28. Siteyi bir arkadaşın vasıtasıyla duydum.

Samsun atakum ilçesinde oturuyorum. Bu siteden yardımcı olunabilir diye söylendi. Bende bir sormak istedim. 

@Cagrial Değerli hocam Golftutkusu dostları arasına Hoşgeldiniz.

Trabzon Tarafına yolunuz düşerse yardımcı olmayı isterim. Samsun ve Çevresinde olan arkadaşlarımız da konuyu görünce yazacaklardır. 

iyi forumlar dilerim. :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
O tarafa olurda gelirsem ulaşırım muhakkak hocam. Teşekkür ederim. Peki bu durumların ücretlendirmesi ne kadar oluyor ?

O tarafa olurda gelirsem ulaşırım muhakkak hocam. Teşekkür ederim. Peki bu durumların ücretlendirmesi ne kadar oluyor ?
Amasya da eren var hocam. Yardımcı olur size

Ücret Almıyoruz hocam bizler . Lakin ben illada altında kalmak istemem diye düşünceniz varsa Forumumuza küçük de olsa bağış yapabilirsiniz.

Gelmeden önce haber verirseniz daha sağlıklı olur. İşinizde kolaylıklar dilerim Selamlar Samsun'a

Amasya'da olan eren arkadaşıma nasıl ulaşırım? 

Amasya'ya çalışıyorum gidebilirim yanına...

Teşekkürler Ender hocam :)

Numaranızı yazın haberleşelim hallederiz Hocam müsait zamanda. :) Sivasta öğrenciyim ama 2 haftada bir geliyorum amasyaya.

Numaranızı yazın haberleşelim hallederiz Hocam müsait zamanda. :) Sivasta öğrenciyim ama 2 haftada bir geliyorum amasyaya.
0530 029 28 40 eren kardeşim. Ararsan netleştiririz tarihi. 

Ben de Karabük'te yaşıyorum. 41 yaşında ve öğretmenim. İki hafta önce Golf 7 Highline Dizel Otomatik aldim. Bu gizli özelliklerin bazılarını açtırmak istiyorum. Yakın cevredeki Volkswagen dostlarından yardım bekliyorum.

Aracınız hayırlı olsun. Kablo alırsanız uzaktan yardımcı oluruz hocam.

• Beğen
Tepkiler: MSE

Ben de Karabük'te yaşıyorum. 41 yaşında ve öğretmenim. İki hafta önce Golf 7 Highline Dizel Otomatik aldim. Bu gizli özelliklerin bazılarını açtırmak istiyorum. Yakın cevredeki Volkswagen dostlarından yardım bekliyorum.
Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz değerli Hocam

Geri
Üst Alt