Geri vites ışığı led yaptım

forjust1day

Katılımcı Üye

İsim
Tuna
Aracımı aldığımdan bu yana aklımda olan birşeydi açıkcası.. yaptığım araştırmalarda photon bir adım öne çıktı 59.90 a takım halinde aldım. Ampüller canbus özellikli arıza ışığı yakmıyor araçta 

Montajını yapması çok basit forumda zaten anlatımı vardır o yüzden detaya girmeme gerek yoktur :)  

gece deneme yaptım resmen geri vitese taktığımda arkası gündüz gibi oldu çok memnun kaldim. AliExpress 'ten led plaka ışığı falanda sipariş verdim şuanda sarı plaka ışığı sırıtıyor idare edicez :)

IMG_8969.JPG

IMG_8971.JPG

IMG_8984.JPG

IMG_9001.JPG

IMG_9003.JPG

Güzel olmuş çıplak gözle daha hoş duruyor benimde yaptığım bir çalışma fakat plaka lambalarınız beni değiştir diye bağırıyor :)

Plaka lambalarini AliExpress'ten sipariş verdim.. geldiği gibi takicam

7a0761a0b203a4bca29cdef5416ef221.jpg

Hatta son sürüm vagcom kablosuda aldım 17.1.3

Geri vites lambası aliexpress'te yok mu?Neden photon tercih ettiniz?

Geri vites lambası aliexpress'te yok mu?Neden photon tercih ettiniz?
daha önce leon aracımda iç aydınlatmada photon kullandım ve çok memnun kaldım geri vites ışığında da aydınlatmanın güçlü olduğunu yazmışlar memnuniyetsizlik yoktu bende bu yüzden geri vites lambasında da photonu tercih ettim

daha önce leon aracımda iç aydınlatmada photon kullandım ve çok memnun kaldım geri vites ışığında da aydınlatmanın güçlü olduğunu yazmışlar memnuniyetsizlik yoktu bende bu yüzden geri vites lambasında da photonu tercih ettim
Hocam bu ürünü nerden alırız led geri vites lambasını yanı link var mı

@forjust1day aynen hocam nereden aldınız bende düşünüyorum açıkçası çok güzel olmuş. plakayı led yaptım geri vites de şart oldu 

Ben de aynı üründen aldım ve çok memnunum.
d7f62543ec9e1b8604dc7dae7c5bcd95.jpg

Harika hocam .. bende plaka ledlerimi sabirsizlikla bekliyorum

Bunun yerine daha ucuz olarak aliexpressten 1 dolara t10 led aldım. Arıza lambası yakmadı. Ama bunlar kadar aydınlatmıyor. Orjinale yakın bir aydınlatması var.

Hocam daha ucuz modellerde var ama photon kadar iyi değil.. araca binmeyi düşündüğüm içinde en iyisini almaya çalışıyorum

Photon alman markası, hem de daha önce kullanmıştım, bu nedenle photon tercih ettim ben. Ön BiXenon'lardaki ampülün fabrika çıkışı markasını bilen var mı? Bir arkadaş vw serviste de photon xenon takıyorlar demişti, emin olamadım.

Geri
Üst Alt