Göçük Hakkında

JSW

Üye
İsim
Hasan Hüseyin
Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta aldığım aracım ile yolda gelirken mini bir badire atlattık. Araç henüz yeni olduğu için aklıma takılıyor ve doğal olarak canım sıkılıyor. Resimde yer alan kusuru nasıl giderebiliriz. İl olarak Aksaray'da ikamet etmekteyim. Tavsiyelerinize muhtacım.

İyi günler.

IMG_1085.JPG

Merhaba arkadaşlar,

Geçen hafta aldığım aracım ile yolda gelirken mini bir badire atlattık. Araç henüz yeni olduğu için aklıma takılıyor ve doğal olarak canım sıkılıyor. Resimde yer alan kusuru nasıl giderebiliriz. İl olarak Aksaray'da ikamet etmekteyim. Tavsiyelerinize muhtacım.

İyi günler.

Ekli dosyayı görüntüle 10859
Geçmiş olsun Değerli Hocam

Yağlı çekiç denen boyasız doğrultma ile bu gamzeden kurtulmak mümkün olabilir.

Biraz araştırma ile bulunacaktır.

Geçmiş olsun Değerli Hocam

Yağlı çekiç denen boyasız doğrultma ile bu gamzeden kurtulmak mümkün olabilir.

Biraz araştırma ile bulunacaktır.

Murat Hocam,

Umarım boya olmadan düzelttirebilirim. İlginiz için teşekkür ediyorum.

İyi günler.

Hocam boyasız duzeltiliyor hemde birebir aynı oluyor istanbul dışındasiniz iyi arastirin kaportocuya sakın vermeyin aracı servise hiç bulasmayin direk degisim öneriyorlar geçmiş olsun

Hocam boyasız duzeltiliyor hemde birebir aynı oluyor istanbul dışındasiniz iyi arastirin kaportocuya sakın vermeyin aracı servise hiç bulasmayin direk degisim öneriyorlar geçmiş olsun

Ufak ufak araştırıyorum. İşinin ehli birisini bulurmuyum bilemiyorum. Bahsettiğiniz şekilde olursa yaptırırım, yoksa böyle kalsın.

İlginize teşekkür ediyorum. 

Ufak ufak araştırıyorum. İşinin ehli birisini bulurmuyum bilemiyorum. Bahsettiğiniz şekilde olursa yaptırırım, yoksa böyle kalsın.
Bulunduğunuz şehirde mini onarım servisleri varsa onlara da bakabilirsiniz hocam

Bulunduğunuz şehirde mini onarım servisleri varsa onlara da bakabilirsiniz hocam

Yusuf Hocam, tavsiyenize teşekkür ediyorum. Bu 2. aracım ama hiç böyle birşey başıma gelmedi. Bu yüzden böyle hizmetlerin varlığından haberdar değildim. Bahsetmiş olduğunuz mini servis konusunu araştıracağım.

İyi günler.

Hocam eğer yılda 1 de olsa Istanbula ankaraya yolunuz duserse oralarda yaptırın mini onarim olan yerlere girmeyin böyle kalsın

Sent from my GT-N7100 using GolfTutkusu mobile app

Geçen hafta aldığım aracımda vardı sol arka çamurluk fatura kısmında boyasız göçük işi yapan bir kardeşime bir saate yaptırdım öncesi sonrası olsun burda olsanız yardımcı olurdum canınızı sıkmayın sizinki daha kolay düzelir işinin ehli bir ustayla keşke Bursa'da olsaydınız

Öncesi

Sonrası

Hocam eğer yılda 1 de olsa Istanbula ankaraya yolunuz duserse oralarda yaptırın mini onarim olan yerlere girmeyin böyle kalsın

Sent from my GT-N7100 using GolfTutkusu mobile app

İstanbul a araç ile değilde uçak ile gidip geliyorum çünkü mesafe çok uzak.  Ankara'ya araç ile git gel yaptığım oluyor fakat sık değil.

Geçen hafta aldığım aracımda vardı sol arka çamurluk fatura kısmında boyasız göçük işi yapan bir kardeşime bir saate yaptırdım öncesi sonrası olsun burda olsanız yardımcı olurdum canınızı sıkmayın sizinki daha kolay düzelir işinin ehli bir ustayla keşke Bursa'da olsaydınız

Öncesi

Sonrası

Gökhan Hocam aracınız hayırlı olsun. Göndermiş olduğunuz resimler ile moral verdiniz. Çok şükür aracınızın makyajı bozulmamış. Bulunduğum şehirde işin ehlini bulamazsam, civar illeri araştıracağım. Buralara işim düşerse yaptıracağım.

Bu tür düzeltmeler için İst.da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı acaba?

hiç dert etmeyin. artık göçük düzeltme işini profesyonel anlamda yapan ve sırf bu iş üzerine çalışan yerler var. ankaraya yakınsınız. şaşmaz oto sanayide vs. yapan yerler var. max.200tl tutar. yalnız başka bir yerde hiç elletmeyin. boya veya düzeltme işlemi yapılırsa boyasız düzeltme zorlaşır.

hiç dert etmeyin. artık göçük düzeltme işini profesyonel anlamda yapan ve sırf bu iş üzerine çalışan yerler var. ankaraya yakınsınız. şaşmaz oto sanayide vs. yapan yerler var. max.200tl tutar. yalnız başka bir yerde hiç elletmeyin. boya veya düzeltme işlemi yapılırsa boyasız düzeltme zorlaşır.
Hocam burada 18 yıllık bir usta varmış. Göçük işinde istanbulda çalışmış şimdi burada dükkan açmış. Resimleri gönderdim orjinali gibi olur makyajı bozulmaz dedi. Cumartesi günü yakından bakması için yanına gideceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam burada 18 yıllık bir usta varmış. Göçük işinde istanbulda çalışmış şimdi burada dükkan açmış. Resimleri gönderdim orjinali gibi olur makyajı bozulmaz dedi. Cumartesi günü yakından bahması için yanına gideceğim.
Istanbul Maslak oto sanayi mtc oto var arayip randevu alın çok yoğun ve süper is yapiyorlar

Geri
Üst Alt