Mk7 Direksiyon ve Vites deri yenileme

maşallah  :'(

güle güle kullan inşallah.

kulakcıkları da çok beğendim. nereden aldın? 

şimdiden teşekkürler.

Süper olmuş işçilik çok güzel görünüyor . ??

Tek kelimeyle süper, ustanın ellerine sağlık. Kazasız belasız kullanın hocam ;)

Hayırlı olsun gerçekten çok güzel olmuş kulakçıkların linkini alabilirmiyiz ben bi tane aldım r ve gti direksiyona uydu bizimkilere uymadı

Süper olmuş hocam güle güle kullanın. İyi işçilik iyi fiyat müthiş.

Hayırlı olsun gerçekten çok güzel olmuş kulakçıkların linkini alabilirmiyiz ben bi tane aldım r ve gti direksiyona uydu bizimkilere uymadı
Üstat malesef hiçbiri bizim direksiyona uymuyor, ben iki tane sipariş ettim uymadı. Fotoğraflarda gördüğün ürünün bağlantısını paylaşıyorum. Bu ürün de uymadı ancak sıcak silikon ile yapıştırılınca gördüğün gibi tutuyor. Kulakcığın üst kısmına az, alt kısmına duruş pozisyonuna göre daha fazla silikon uygulanıyor. Bu şekilde harika oldu. Bu arada kullandığı silikon siyah cam silikonu olduğundan istersen çek sök hiçbir leke bırakmadan plastikten sökülüyormuş. (bunu uygulamayı yapan Ünal usta söyledi)

Bağlantı burada,

Golf 7 DSG Paddle

Ben instagram hesabından ulaşarak bilgilerini aldım. İnstagram hesap bilgisini ilk sayfadaki konu açıklamasına yazdım.
Ilker hocam gunaydin. Herhangi bir deformasyon, soyulma, lekelenme, terletme yada terleyince iz birakma vs. gibi durumlar olustu mu simdiye kadar? 

Ustanın adresi ve irtibat noları da oldaydı iyiydi...[emoji18]

Ustanın adresi ve irtibat noları da oldaydı iyiydi...
emoji18.png
https://www.instagram.com/udcustomworks/

Bilgiler burada mevcut ilk mesajda arkadaş belirtmiş.

Değerli forumdaşlar,

Sizlere; uzun bir zamandır takip ettiğim, yaptığı işlerle ilgimi oldukça cezbeden, bir ustadan ve çalışmasından bahsetmek istiyorum. Bir bahane olsada şu direksiyonu ve dsg vites topuzunu yenilesem diyordum, oldukça yeni olmalarına rağmen instagram'da gördüğüm çalışmalar aklımı çeldi. Geçen haftalarda elime ulaşan dsg kulakcıklarımı monte ederken yapıştırıcının bir kısmını direksiyonuma bulaştırdım :)  Belkenen bahanem ile birlikte uzunca zamandır takip ettiğim Ünal Demir ustamız ile görüştüm. Randevu alarak Yenibosnadaki yerine gittim. Araba konusunda hayli titiz olduğumdan durumu kendisine anlattım. Bomba bir adam, oldukça da mütevazı... Direksiyon ve dsg topuzunun üstünde bulununan deri kaplı parçalar ultra kolay bir şekilde 2 dk içinde çıkartıldı. (oldukça tecrübeli...)  Ne bir çizik ne de uygunsuz bir şey oldu. İşlemler 4 saat sürdü. Deri, kumaş, iplik renkleri ve kalitelerini kendim belirledim. Sonuç olarak oldukça mesud bir şekilde Ünal ustanın yanından ayrıldım. Tam olarak aklımda olan işi çıkardı. Direksiyonumu yarı deri yarı alacantara kaplattım. Vites topuzundaki deriler söküldü yerine alacantara yapıldı. Ayrıca dsg kulakcıklarımı da sıcak silikon yardımıyla harika bir uyum içinde monte etti. Ve bunların hepsi için 250tl ücret aldı. Bu konuyu da hevesle açtım çünkü böyke zanaatkarlar yok, kalmadı... Sevgiyle, sağlıcakla kalın.

Ünal Demir

Custom Works

İnstagram hesabı @udcustomworks

(Kurallara aykırı olmadığını düşünerek, fikir almanız açısından ekledim. Yanlış bir şey varsa lütfen uyarın.)

Ekli dosyayı görüntüle 10827

Ekli dosyayı görüntüle 10824

Ekli dosyayı görüntüle 10823

Ekli dosyayı görüntüle 10822

Ekli dosyayı görüntüle 10828

Ekli dosyayı görüntüle 10825

Ekli dosyayı görüntüle 10826
süper olmuş şimdi firma ile iletişimdeyim hafta sonuna randevu alırsam,güncel resimleri paylaşırım. :D

Geri
Üst Alt