Amerikan park iptali

karamirza

Yeni Üye
İsim
Hüsamettin Karaaslan
Herkese iyi forumlar.Forumu epeydir takip ediyorum.İkinci el olarak aldığım 2014 Golf 7 1.2tsi manuel aracıma eski sahibi amerikan park kodlaması yaptırmış.Benim bu tarz değişiklikler pek hoşuma gitmediği için iptal etmek istiyorum. Bi arkadaştan Vag com 16.8.0 versiyon kablo ve program aldım.Kurulumunu araca bağlanmasını vs. yaptım.Program sorunsuz çalışıyor.Forumdan bi arkadaştan konu ile alakalı destek alarak yapmaya çalıştım ancak başarılı olamadım.

1- Select --> 2- 09 Cent. Elect. -->  3- Security Access -16 > key 31347 --> 4- Adaptation - 10 bölümlerine geliyorum.Buradan (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 bölümünü bi türlü bulamadım.Ben girdiğimde resimdeki gibi bir bölüm çıkıyor.

Doğru kodlara nasıl ulaşabilirim.Bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.Saygılar.

Herkese iyi forumlar.Forumu epeydir takip ediyorum.İkinci el olarak aldığım 2014 Golf 7 1.2tsi manuel aracıma eski sahibi amerikan park kodlaması yaptırmış.Benim bu tarz değişiklikler pek hoşuma gitmediği için iptal etmek istiyorum. Bi arkadaştan Vag com 16.8.0 versiyon kablo ve program aldım.Kurulumunu araca bağlanmasını vs. yaptım.Program sorunsuz çalışıyor.Forumdan bi arkadaştan konu ile alakalı destek alarak yapmaya çalıştım ancak başarılı olamadım. 1- Select --> 2- 09 Cent. Elect. -->  3- Security Access -16 > key 31347 --> 4- Adaptation - 10 bölümlerine geliyorum.Buradan (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 bölümünü bi türlü bulamadım.Ben girdiğimde resimdeki gibi bir bölüm çıkıyor.

Doğru kodlara nasıl ulaşabilirim.Bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.Saygılar.
1 blk veya blk seklinde yazana bakin surum 16 da sistem degisti . 0 kaldirildi surum 15 de vardi 0 blklar .Zaten kapatmanizi tavsiye ederim surekli yandigi icin sinyal ampul duylari ısınıyor ampulde ve duylarda ilerde aşırı sıkıntı verir.

Hocam ahh bide o dediklerinizi anlasam.Bakıyorum hepsinde blk yazıyor.Başka uygulamalara bakıyorum Channel bölümünde bütün başlıkların başında numaralar var benimkinde eng felan yazıyor

Hocam ahh bide o dediklerinizi anlasam.Bakıyorum hepsinde blk yazıyor.Başka uygulamalara bakıyorum Channel bölümünde bütün başlıkların başında numaralar var benimkinde eng felan yazıyor
Hocam numaranızı yollarsanız telfon ile yardımcı olurum

Bende de ayni kablo var biraz dikkatli bakarsan göreceksin hocam , Önü sadece değişik arkası aynı komple

Herkese iyi forumlar.Forumu epeydir takip ediyorum.İkinci el olarak aldığım 2014 Golf 7 1.2tsi manuel aracıma eski sahibi amerikan park kodlaması yaptırmış.Benim bu tarz değişiklikler pek hoşuma gitmediği için iptal etmek istiyorum. Bi arkadaştan Vag com 16.8.0 versiyon kablo ve program aldım.Kurulumunu araca bağlanmasını vs. yaptım.Program sorunsuz çalışıyor.Forumdan bi arkadaştan konu ile alakalı destek alarak yapmaya çalıştım ancak başarılı olamadım.
1- Select --> 2- 09 Cent. Elect. -->  3- Security Access -16 > key 31347 --> 4- Adaptation - 10 bölümlerine geliyorum.Buradan (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 bölümünü bi türlü bulamadım.Ben girdiğimde resimdeki gibi bir bölüm çıkıyor.

Hocam , aynısı yaptım kapanmadı
ne yapma. Gerek

Bende aracımdaki Amerikan park ı kapatmak istiyorum. Amerikan park modülünün aküden aldığı gücü kessek amerikan park sorunsuz iptal olur mu, araç arıza ışığı vs yakar mı bilen var mı?

@fcsrn Ben aracı ikinci el olarak aldım, akünün yanında küçük siyah bir parça var üzerinde amerikan park yazıyor. O yüzden sordum. Kodlama vs bilgim yok hocam hiç daha doğrusu yeni golf sahibi olarak hiç araştırmadım kodlama nedir, nasıl yapılır diye.

@bunyamin81 Hayırlı olsun aracınız. 

Kodlama dediğimiz yazılımla aktif edilebilen özellikler. Forumda bolca konu mevcut. Amerikan parlta buna dahil. Bence modülü söktürüp kodlama ile yapın. 

[mention=4688]bunyamin81[/mention] Hayırlı olsun aracınız. 
Kodlama dediğimiz yazılımla aktif edilebilen özellikler. Forumda bolca konu mevcut. Amerikan parlta buna dahil. Bence modülü söktürüp kodlama ile yapın. 
Teşekkür ederim. İstanbul avrupa yakası için önerebileceğiniz bir yer var mı hocam?

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu hortlatacam ama ben de bu amerikan farlardan muzdaribim. Bugün İkinci duyu yaktım İzmir içi vag com kodlamasına hakim biri bana ulabilrse çok memnun olurum.

Geri
Üst Alt