Herkese merhabalar

OzanKaya

Üye
İsim
Ozancan
Arkadaslar 1 ay önce 1.6 tdi dsg higline golf satın aldım bu kanalıda yeni keşfettim çokta beğendim araca benden önceki sahibi fabrika çıkışıyla binmiş cam filmiyle başladım kısa zamanda yaptığım değişiklikleri sizlerle paylaşacağım [emoji4]

cb81d804962e1f606f0215f838c8a469.jpg

Hayırlısı olsun degisiklik yaparsaniz güç artırımı ve yazilimiyla oynamayin bence hocam çünkü fazlası ile özellikli arac iyi geceler 

Araciniz hayirli olsun, golf tutkusu na hos geldiniz. :('

Hayırlı olsun hocam. Cam filmi en çok beyaz arabaya yakışıyor.

Hayırlısı olsun degisiklik yaparsaniz güç artırımı ve yazilimiyla oynamayin bence hocam çünkü fazlası ile özellikli arac iyi geceler 
Kesinlikle katılıyorum size motor ve yazılımdan ziyade iç donanım ve görselliğe yoğunlaşmak lazım zaten tatminkar seviyede bi gücü var

Hayırlı olsun hocam. Cam filmi en çok beyaz arabaya yakışıyor.
Cam filmi diğer aracımda 2 yıl sonra epey bi ton olarak açılmıştı film varmı yok mu belli olmuyodu onu düşünerek koyu yapayım dedim bu araçtada önler 3 arkalar 4 numara yaptık ama çok sıkıntı oldu park ederken ve yağmur yağdığında camı açmadan göremiyorum hiç bi yeri. önde minik çizikler var müsait bi zamanda o bahaneyle bi ton açtırıcam

Arkadaslar 1 ay önce 1.6 tdi dsg higline golf satın aldım bu kanalıda yeni keşfettim çokta beğendim araca benden önceki sahibi fabrika çıkışıyla binmiş cam filmiyle başladım kısa zamanda yaptığım değişiklikleri sizlerle paylaşacağım
emoji4.png
Değerli Ozan Hocam;

Golf Tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Arkadaslar 1 ay önce 1.6 tdi dsg higline golf satın aldım bu kanalıda yeni keşfettim çokta beğendim araca benden önceki sahibi fabrika çıkışıyla binmiş cam filmiyle başladım kısa zamanda yaptığım değişiklikleri sizlerle paylaşacağım
emoji4.png

Sayın hocam Golftutkunu dostları arasına hoşgeldiniz.

Aracınız Hayırlı olsun Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. :'(

Arkadaslar 1 ay önce 1.6 tdi dsg higline golf satın aldım bu kanalıda yeni keşfettim çokta beğendim araca benden önceki sahibi fabrika çıkışıyla binmiş cam filmiyle başladım kısa zamanda yaptığım değişiklikleri sizlerle paylaşacağım [emoji4]

Hayırlı uğurlu olsun hocam Allah kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip etsin

Hayirli olsun kardes
Kaca aldiniz

Hayirli olsun kardes
Kaca aldiniz
Sağolun 99 bin tl ye aldık.konuyu açtığınız için ayrıca teşekkürler aklımda fazla mı verdim diye bi soru var ama piyasada bakıldığında bu fiyatlarda hep 40.000 kmde ayrıca acc hız sabitleme ,park pilot ve anahtarsız giriş var hatasız da çıkınca gözüm görmedi doğrusu 3 4 bin fazlayı

Sağolun 99 bin tl ye aldık.konuyu açtığınız için ayrıca teşekkürler aklımda fazla mı verdim diye bi soru var ama piyasada bakıldığında bu fiyatlarda hep 40.000 kmde ayrıca acc hız sabitleme ,park pilot ve anahtarsız giriş var hatasız da çıkınca gözüm görmedi doğrusu 3 4 bin fazlayı
Kac model cam tavanda var sanirim

Geri
Üst Alt