Makyajlı Yeni Golflerde Golf 7'den olmasını istediğiniz özellikler hangileri ?

erkan18135

Üye
İsim
ERKAN
Benim tespit ettiklerim

-Eski tip Ergo Active  deri koltuklar

-U led far

-Kilitli torpido

-Composition color multimedia ekranın oyuncak gibi durmasından dolayı eski tip ekran 

nf0575.jpg

IMG-20170315-WA0019.jpg.b5b8c074a17c5274e3b5951a88e0a4b0.jpg

2y9yve3a.jpg

makyaj-vw-golf-2017-10.jpg

ecc0de9c18cdc30632460ffda8c4f578.jpg

IMG-20170315-WA0004.jpg.2d166eee7aee6c794550340882ae46ab.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim görüşüm eski on tampon. Yeni olanda alttaki krom çok siritiyor multimedia 6.5 inc olan eskisi daha güzel 

Bence u-led daha agresif ve guzel gorunuyor kayan sinyal haric arka stoplarda makyajsizin daha guzel geliyor bana 

Aynen Highline haricindeki ekran nedir ya oyuncak gibi gerçekten. En kötü eski 6.5'i koy comfortline donanıma mis gibi.

Valla yeni golfun cok dusunulerek makyajlandigini pek sanmihorum ki zaten oylede gorunuyor tabi zevk meselesi sahsi fikrim sanki bole oldu bittiye aceleye gelmis gibi kandirmalik yapmislar

Makyajda begendigim iki sey hayalet gosterge ile dinamik sinyal. Su ergo active ile uled sebebi ile iyiki makyaji beklememisim cok diyorum.

Makyajlı golfteki en beğenmediğim özellik dijital göstergenin çok basit ve fazla yapmacık durması. Dijital olmayan göstergeyi tercih ederdim fakat highline olunca dijital gösterge paneli ne yazıkki zorunlu oluyor. Golf 8 ile birlikte dijital göstergenin geliştirilmesini bekliyorum. En beğendiğim özellikleri ise multimedya ekran, arka stop ledleri, yeni sinyaller ve difüzör diyebilirim. 

Makyajli kasanin difuzoru ve kayan sinyaller benim en sevdigim tarafi oldu hayalet gostergeyi sevemedim aracin ici cok dijital geldi tabi ki fiyatlari da cabasi

Bence difuzor, yeni stoplar, farlar ve hayalet gosterge olmus ama multimedia olmamis.. 

Çift u , eski tampon , eski 6,5 cihaz . Ergo koltuklarda da gizli zam var bence . Kalite düşürülmüş fiyat aynı sanırsam . Active info display hoşuma gidiyor . Eski tip göstergede ortada yol bilgisayarının olduğu o yer komple ekran olsa hız ve hararet yeri mekanik olsada çok güzel olur diye düşünüyorum . Herkese hitap etmiş olur böylelikle . 

Geri
Üst Alt