Park ederken direğe vurdum

necokyar86

Üye
İsim
Necmi
Malesef dikkatsizlik sonucu geri geri giderken otoparktaki demir direklerden birine vurdum park sensörü ötmesine rağmen nasıl bir dalgınlık yaptıysam:)nazar çıktı sanırım 1 sene sonra gecikmeli:) hocalarım bu hasarı nerde nasıl yaptırmalıyım sanırım servise gitsem minionarımdan yapmayacaklar autoking içinde olumlu şeyler duymadım dışardan bildiğiniz avrupa yakası için kaporta ustaları varmıdır maliyet açısından ne kadarla kapatırım acaba bu hasarı

IMG_1371.JPG

Malesef dikkatsizlik sonucu geri geri giderken otoparktaki demir direklerden birine vurdum park sensörü ötmesine rağmen nasıl bir dalgınlık yaptıysam:)nazar çıktı sanırım 1 sene sonra gecikmeli:) hocalarım bu hasarı nerde nasıl yaptırmalıyım sanırım servise gitsem minionarımdan yapmayacaklar autoking içinde olumlu şeyler duymadım dışardan bildiğiniz avrupa yakası için kaporta ustaları varmıdır maliyet açısından ne kadarla kapatırım acaba bu hasarı

Ekli dosyayı görüntüle 10706
İyi akşamlar @necokyar86 öncelikle geçmiş olsun,oldukça can sıkıcı bir olay inşallah bir daha yaşamazsınız.

Bence tek ve en profesyonel çözüm Autoking olacaktır sizin için,maliyeti ise 350/400 tl civarı tutar.

@necokyar86

Değerli Hocam

Geçmiş olsun 

Becerikli bir usta elinde tampon sökülerek onarılır ve boyanırsa mini onarımı da devreye sokarak 100 vey 150 liraya hallolur.

Autoking olmazsa başka mini onarım firmasına yaptırmalısınız bence

Teşekkürler @Jesi hocam açıkçası bu kadar maliyet çıkabileceğini düşünmemiştim 400 tl de fazla geldi  açıkçası umarım daha ucuza hallederm tanıdık bir usta bulursak o da

Teşekkürler @silvershadow Murat hocam dediğiniz gibi iyi bir usta bulmalıyım 150 lira gayet kabul edilebilir bir rakam peki boya olayı bir sıkıntı yaratır mı olası aracı satarken değer kaybı açısından.. boyasız da sanırım bundan kurtulmak pek mümkünde gözükmüyor:)

Teşekkürler @silvershadow Murat hocam dediğiniz gibi iyi bir usta bulmalıyım 150 lira gayet kabul edilebilir bir rakam peki boya olayı bir sıkıntı yaratır mı olası aracı satarken değer kaybı açısından.. boyasız da sanırım bundan kurtulmak pek mümkünde gözükmüyor:)
Değerli Hocam 

Değer kaybı söz konusu değil. 

Çünkü tampon lastik ve plastik aksamda yapılan onarım veya boya, değer kaybı dışındadır.

İçiniz rahat olsun.

RS Servis zincirinden birisi olabilir. Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt