Geri görüş kamerası

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Aracım da kamera opsiyonu yok en çok istediklerimden biriydi.6.5inç ekrana hala kamera bağlantısı yapabilen birileri olmadı mı?Bu iş ekran değişmeden çözülemiyor mu?Kamera kullandığımdan değil amblemden çıkmasını gerçekten istiyordum:)

bende var hiç kullanmıyorm kameranın tek faydası onla birlikte gelen cihazın app connect uyumlu olması bence.ayrıca o amlemden kamera dışarı çıkarken kötü bir ses çıkıyor hocam.sırf amblemden cıkması için alınmaz yani :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla böyle sevmeyen arkadaşlarımız varsa ben ne masrafı varsa seve seve kabul edip değişebiliriz ekran Ve kamerayı:)Şaka Bi yana önceki aracıma da orjinal taktırmıştım enderde hiç bakmıyordum ama golfte önceki siparişimde istedim Fakat başka hazır araç kısmet oldu bunda da kamera Yok.

Geri gorus kamerasi, ozellikle de cok genis bir gorus acisi olan logo tip kamera, bence Golf'un en kullanisli ve en gerekli donanimlarindan biri. Dikey park ettiginiz yerden islek bir yola dogru geri yonde cikarken baska turlu arkadan gelen araclari gorme imkaniniz yok. Sadece bu kamerayi taktirabilmek icin ana uniteyi degistirdim. Cok da memnunum.

Geri gorus kamerasi, ozellikle de cok genis bir gorus acisi olan logo tip kamera, bence Golf'un en kullanisli ve en gerekli donanimlarindan biri. Dikey park ettiginiz yerden islek bir yola dogru geri yonde cikarken baska turlu arkadan gelen araclari gorme imkaniniz yok. Sadece bu kamerayi taktirabilmek icin ana uniteyi degistirdim. Cok da memnunum.
Merhaba Hocam;

Bu dğişim nasıl yapıldı acaba? bu konuda bilgi verirseniz Forum takipçisi dostlarımız faydalanabilirler

Teşekkürler Selamlar Adana ya :)  

Merhaba Hocam;

Bu dğişim nasıl yapıldı acaba? bu konuda bilgi verirseniz Forum takipçisi dostlarımız faydalanabilirler

Teşekkürler Selamlar Adana ya :)  
Ender Bey, 2016 sonu uretim Passat'tan discovery pro takilmasi nedeniyle cikan bir uniteyi taktim (Ekran+Ana unite) . Sonrasinda gerekli kodlama ile aktiflestirildi. Ardindan da kamera montaji yapildi. Hersey %100 orjinal. Tek eksik AppConnect su an. Onu da yetkili servis "ya calismazsa" diye yapmaya cesaret edemiyor bir turlu. Adana'dan selamlar.
IMG_9726.JPGIMG_9727.JPGIMG_9730.JPG cihaz
IMG_9732.JPG

Cihazda Mute tuşu olmasına rağmen kamera çalıştı yani?Bizim golflerde neden çalışmaz anlamıyorum ki:(maliyeti ne kadar oldu size cihaz kamera Ve işçilik ayrı ayrı olarak sakıncası Yoksa 

Cihazda Mute tuşu olmasına rağmen kamera çalıştı yani?Bizim golflerde neden çalışmaz anlamıyorum ki:(maliyeti ne kadar oldu size cihaz kamera Ve işçilik ayrı ayrı olarak sakıncası Yoksa 
Ekran ve ana uniteyi yaklasik 1,300/1,400 TL gibi bir rakama almistim. Zaten sifir aractan sokuldugu icin kusursuzdu. Montaji gayet basit oldugu icin kendim takabildim. Kamera ise takribi 1,700/1,800 TL civari tuttu iscilik dahil.

Ekran ve ana uniteyi yaklasik 1,300/1,400 TL gibi bir rakama almistim. Zaten sifir aractan sokuldugu icin kusursuzdu. Montaji gayet basit oldugu icin kendim takabildim. Kamera ise takribi 1,700/1,800 TL civari tuttu iscilik dahil.
Bir uyumsuzluk falan olmadı mı hocam. Sadece parça koruması mi sıkıntı oldu

Bir uyumsuzluk falan olmadı mı hocam. Sadece parça koruması mi sıkıntı oldu
Yusuf Bey, hicbir sorun yasamadim. Sadece ekranin arka tarafina takilmasi gereken beyaz konnektorun kenarinda kucuk bir centik vardi. Onu traslamak gerekti ki zaten kolay bir islem. Ama ekranda component protection/parca koruma uyarisi ve golf yerine -haliyle- guzel bir passat goruyorsunuz. Bu sorunlari da Adana'da bu konuda guvendigim Consol Elektronik / Cumali Bey'in yardimiyla cozduk.

Su an arada gozume carpan tek sorun, ambians aydinlatmalarinin ayarlandigi ekranda aracin ic kismini gosteren resim yok. Sanirim o da vag-com ile cozulebilir. Musait bir vakitte oturup incelemeliyim.

ben ilk defa kameralı bir otomobil kullandım, çok sevdim, o yeşil çizgiler ne güzel çalışıyor,

dar kapalı otoparklarda falan süper oluyor... :000074-medium:

Çıkma aldığınız cihaz takınca direkt çalıştı mı ? Bluetooth falan sorunsuz mu ki . 

Benim golf te gördüğüm en büyük eksiklik bu kamera. Komşumda hyundai i 20 var geçen bana hava attı sende var mı bak diye :)  Kendim bayiden sıfır alsam mutlaka ekletirdim ama bunun gibi elzem bir donanımın en azından highline pakette standart olması lazım. Önceki aracımda kullanıp alışınca çok arar oldum.

Apo ender vs. Gözümüzü korkuttuğunu düşünmeye başlıyorum alıp kendimiz takmayalım diye

Geri
Üst Alt