Golf'ünüzün Beğenmediğiniz Yanları...

telefon usb kablosunu takabilen varmı acaba ben kapağı kıracaktım nerdeyse  s=alsaa
Ben oraya 10 cm'lik ara kablo aldım taktım, o kablo orda sürekli takılı kalıyor, bu sayede bütün usb cihazları kablo sayesinde rahatlıkla takabliyorum, o kablo olmazsa Oraya el girmediği için çok zor takılıyor USB'ler

Golfu teslim alalı tam 14 gun oldu :)  araçtan ayrı kalmak cok zor gercekten bununla birlikte golftutkusundanda ayrı kalamıyorum günün buyuk kısmini forumda geçiriyorum. Hatta bugün eşim işyerime ziyarete geldi bir sure sonra kağıt kalemle birşeyler yazıyor bana verdi. Baya güldüm sizinlede paylaşmak istedim.

Ekli dosyayı görüntüle 4278

@erkan163

Ben de evden sürekli tapatalktan bakıyorum foruma. Eşim isyan ediyor ara ara :)  Ama arabaya olan tutkumu da bildiği için pek birşey demiyor :)  

Golfu teslim alalı tam 14 gun oldu :)  araçtan ayrı kalmak cok zor gercekten bununla birlikte golftutkusundanda ayrı kalamıyorum günün buyuk kısmini forumda geçiriyorum. Hatta bugün eşim işyerime ziyarete geldi bir sure sonra kağıt kalemle birşeyler yazıyor bana verdi. Baya güldüm sizinlede paylaşmak istedim.
Hocam aman dikkat golf  aşkı başka ama genel kurmay her an kızabilir :)

Aracımı alalı 1.5 ay oldu çok severek kullanıyorum ufak bir rahatsızlık eden yeri oldu. Bagajı kapatırken pandizotun vurma sesi geliyor çözüm yolları düşünüyorum umarım çözüme ulaşırım.

En beğenmediğim yönü gezdikçe gezmek istyorsun 3 aylık araç 7.500 oldu ya :)

En beğenmediğim yönü gezdikçe gezmek istyorsun 3 aylık araç 7.500 oldu ya [emoji4]
6 ay 11.500 oldu bnmkide.

Simdi birde 3 kere uzun yola gidecek senesinde 25-30 arasi yapacak gibiyiz.

Tdi gercekten bindikce biniliyor hocam.

Boyle km lerle 3 yila amorti ederiz araclarin fiyat farkini.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Susma hakkımı kullanıyorum yapılan km hakkında :)  

@ansolak @Adv_Dbl

En beğenmediğim yönü gezdikçe gezmek istyorsun 3 aylık araç 7.500 oldu ya :)

Susma hakkımı kullanıyorum yapılan km hakkında :)  

@ansolak @Adv_Dbl

Yüreğime su serptiniz hocalarım :)   10 ay da 20.000 km oldu , hep içime attım :)  

@enpisagor evet şuan corolla var bende arka mükemmel geniş ve rahat. Ama ben de golf hıghline bakıcam nasipse . Ve arkadaki tünel büyük sıkıntı

Aracımı alalı 1.5 ay oldu çok severek kullanıyorum ufak bir rahatsızlık eden yeri oldu. Bagajı kapatırken pandizotun vurma sesi geliyor çözüm yolları düşünüyorum umarım çözüme ulaşırım.
Pandizot boşta mı. Sabitleme yerlerine dikkat edin. Normalde öyle bir ses yok.

@yusufbosta degil hocam ipleri takili ama tık diye oturma sesi geliyor. Müsait Zaman'da videoya çekerim. 

@yusufbosta degil hocam ipleri takili ama tık diye oturma sesi geliyor. Müsait Zaman'da videoya çekerim. 
İplerden ziyade diğer tarafında oturma yerleri var. Bir de bagaj kapağına değen yerinde bir plastik var. Oda düşmüş olabilir. Video ile sorununuz çözülür ;)

Geri
Üst Alt