Golf'ünüzün Beğenmediğiniz Yanları...

En kötü yanı gemiyle gelirken pireye uğrayacak olması, direkt gelseydi keşke, birgün bir gündür...

sabır hocam gelincede gece bol bol pencereden veya otoparka inip bakıcaksınz :D

şeyy ben haala bakıyorum 

@magicaynem hocam sabahta etrafında mutlaka bir tur atarım başka itirafta bulunmak istemiyorum :D

Arkadaşlar bu auto hold un çalışması için start stopun açıkmı olması gerek.çünkü ben arabayı çalıştırınca hemen start stopu iptal ediyorum.ışıklara gelince yada bayırda duruncada frene bir kademe sert basıyorum el freni kendini çekiyor.yoksa aynı zamanda auto hold damı devrede oluyor.ama frene sert basmassam el freni dewreye girmiyor tabiki de araba kayıyor.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Hocam o nokta autoholdun ayar noktasıdır. Az basarsanız devreye girmesini istemiyorsunuz anlamına gelir. Yani özellikle park manevralarında kullanmak için.

Azıcık sert basarsanız tutacaktır. ;)  

Arka cam silecegi calistiginda kirli su tampon ustunde birikiyor. Bildiginiz aluvyon birikintisi olusuyor. On cam silgeci calistiginda da surucu tarafinda net bicimde pislik birikiyor.camda serit seklinde. Bir de bagaji icten acmak icin kaput mandali gibi bir kol olmasi guzel olurdu.

Son olarak boceklerin ve kuslarin bana garezi mi var yoksa aracin ustunde yapismak ve pislemek icin onlari ozel ceken bir ozelligi mi var bilmiyorum ama hep on camda tam benim yola baktigim noktada bir leke oluyor ve silgecle yikamayla gecmiyor ozellikle gozluk beziyle solusyonuyla ovalayinca cikiyor 8|

Öncelikle ;

1- Keşke süspansiyon hepsinde tam bağımsız olsaydı,

2-Gaz pedalının mk6'daki gibi olsaydı  :(

3-DSG kuru şanzuman olduğundan dolayı alt devirlerde gelen şırıltılar pırıltılar :)

Donanım zaten bence fiyasko , comfortline'ım var park sensörüm yok , hız sabitleyicim yok, bluetooth yok ,usb girişi yok yok yok yok ama bugün yine evden araba almaya çıksam yine GOLF alırım :)  çok seviyorum napayım...  

Ben kümülatif olarak değerlendirdiğimden inanın beni çok rahatsız edecek derecede kusur bulamadım :)  Gerçi araç henüz 12 bin olmadı ve haftada 1 ya da 2 gün kısa süreli kullanıyorum. 

piano black bölgelerin elinizi sallarken oluşacak hava akımıyla bile çizilebilir yapıda olması.

@ladinkayinama şuan bi karış toz var seramik yapıldı ama bu aralar tozlar daha çok yapışıyor gibi 

@theGenius hüseyin hocamızda pro 9 h yaptırdı galiba yorumunu istıyorum akmanlara direkt gidicem sanırım bizim burada hadımköy mevkisinde diye duydum

sağ taraftaki güneşlik kapı kapatması esnasında zıngırdama yapıyor. bozuk bir yolda giderkende zıngırdama yapıyor. sinir oluyorum. 

sağ taraftaki güneşlik kapı kapatması esnasında zıngırdama yapıyor. bozuk bir yolda giderkende zıngırdama yapıyor. sinir oluyorum. 
Hocam, seninki yapmıyor da o neden yapıyor, farklarına baktın mı? Duruş? Bir yere dokunuş? Kendisinde bir gevşeklik? O kök nedene göre çözüm bulunur mutlaka. Yakından bir incelesene.

Saygılar...

Geri
Üst Alt