Golf'ünüzün Beğenmediğiniz Yanları...

@yusuf inanın hocam birine anlık bısey söleyecem 3 kerede anca acabılıyorum insanı cıldırtıyor medıa ekran sorunu ıse sırf üşendıgım ıcın götumuyorum ama bu kadar donma can sıkıcı.. fren ise gercekten 125 tane beygiri durdurmak ıcın yetersız..

Merhabalar sevgili Golf sever kardeşlerim,

Konu başlığı bayağı ilgi çekici olmuş,ben bir Golf sahibi olarak şunu belirtmek isterim bu aracın en kötü yanı devamlı gezmek istemesi ;)  aracımı 06/03/2016 tarihinde teslim aldım ve bir baktım 5000 km evet tam beşbin km yapmışız ;)

Keyifli sürüşler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
1. vitese geçerken bazen saçmalıyor onun dışında iyi aramız 

1 haftalık 300km deki aracımda şu an için hiçbir sorun yok.yalnız arka kapı plastik malzemesi ön kapılar gibi olsa daha iyi olurmuş.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Başlarda kapı kolları çok bombeli gelmişti şimdi alıştım ya da her haliyle sevdim diyebiliriz.

Depo doluyken çıkan sese çare buldum artık doldurmuyorum.  &:

1. Vitese zor geçiş sorunu VW standardı onu hiç söylemiyorum zaten. :)

@Jesiadnan hocam cok guldurdunuz beni güle güle keyifle kullanmanız dileğiyle 

artık vw gurubu aşıklarından birisi olduğunuzu anladım bu satırlarınızdan.

:'(

Dar alanda park ederken autohold beni çok zorluyor(arac Dsg)

Herkeste böyle mi acaba? 

Yani bir anda bırakıp fırlıyor araç. Çok çok yavaş basarsam yavaş kalkıyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dar alanda park ederken autohold beni çok zorluyor(arac Dsg)

Herkeste böyle mi acaba? 

Yani bir anda bırakıp fırlıyor araç. Çok çok yavaş basarsam yavaş kalkıyor. 
Park ederken kapamak iyi olacaktır ;)  Ya da frene kademeli basıp devreye girmesini engellemeye alışmanız lazım.

benimde aklıma takılan evet @Orhan Hoca'mızın söylediğine katılmakla birlikte @erkanzhocamızla birlikte şahit olduğumuz park asistanı azizliği neredeyse otoparkına imza bıraktıracaktı park asıst her zaman hatasız çalışmıyor.

@Jesiadnan hocam cok guldurdunuz beni güle güle keyifle kullanmanız dileğiyle 

artık vw gurubu aşıklarından birisi olduğunuzu anladım bu satırlarınızdan.

:'(
Merhabalar @EMRAH ATTS henüz bitmedi,yol maceraları devam ediyor yarın sabah inşallah Bursa ve daha sonrasında Eskişehir üzerinden Kayseri ertesi gün Ankara ve bir ertesi gün İstanbul,şansıma havalar düzelir gibi ;)

@Jesihayırlı yolculuklar degerli hocam yolunuz düşerse beklerim can oto atts servise 

artık golf sık sık orda olucak bir buluşma yapar sohbet ederiz :'(

@Jesihayırlı yolculuklar degerli hocam yolunuz düşerse beklerim can oto atts servise 

artık golf sık sık orda olucak bir buluşma yapar sohbet ederiz :'(

Arkadaşlar bu auto hold un çalışması için start stopun açıkmı olması gerek.çünkü ben arabayı çalıştırınca hemen start stopu iptal ediyorum.ışıklara gelince yada bayırda duruncada frene bir kademe sert basıyorum el freni kendini çekiyor.yoksa aynı zamanda auto hold damı devrede oluyor.ama frene sert basmassam el freni dewreye girmiyor tabiki de araba kayıyor.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@slckdegerli hocam kemeriniz bagliyken park freni tusunun arkasındakı tuş yanık olduğu surece auto hold devrededir  start stop tuşuyla bir bağlantısı yok 

güle güle kullanmanızı dilerim :'(

Geri
Üst Alt