Golf'ünüzün Beğenmediğiniz Yanları...

Piano black kısımların çizilmesinden herkes şikayetçi, çok güzel görünmesine rağmen çizildiğinde göze çok batıyor. Bir de kadranın üstünde bulunan cam çok çabuk çiziliyor ,eski arabalarımda böyle bir sorun yoktu neden bu kadar hassas bir cam koymuşlar anlamıyorum.

skysoblue85 dedi:
Bir de kadranın üstünde bulunan cam çok çabuk çiziliyor
Hocam gösterge camları çizilmesin diye koruyucu film alın. 10 TL birşey.

www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-MK7-Screen-Protective-Film-PET-Car-Dashboard-Protector-For-VW-Golf7-2014-Fit-MK7/32291259377.html

2 ay olacak aracı alalı henüz yeni yeni alışıyorum polo'dan sonra çok farklı geldi tek sıkıntım keşke 5.8 ekranlarda video oynatma şansımız olsaydı highline araçta en azından bu olmalıydı.

burakca dedi:
2 ay olacak aracı alalı henüz yeni yeni alışıyorum polo'dan sonra çok farklı geldi tek sıkıntım keşke 5.8 ekranlarda video oynatma şansımız olsaydı highline araçta en azından bu olmalıydı.
Tam emin olmamakla birlikte media-in bağlantısı ile video oynatılıyormuş galiba.

Koltukları, golf 6 da daha rahat ve sağlamdı, ayrıca bahsedilmiş ama arka şaft Tüneli cok yüksek, Toyota da arka salon gibi [emoji12]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Myvzz

ben de tabandan olana hassas ayar yapamıyorum. askılı olana alıştım iyice. iyi ki değiştirmişler 7ye geçerken :D

maniax dedi:
@Myvzz

ben de tabandan olana hassas ayar yapamıyorum. askılı olana alıştım iyice. iyi ki değiştirmişler 7ye geçerken :D
hocam ne bileyim tabandan gaz pedalını cok sevmıstım ben yaa :D ayrı bir his veriyordu acaba neden değiştiler onuda merak etmiyo değilim

Gözüme çarpan bisey de mesela 6da on ve arka kapı üstleri esit kalitede yumuşak plastikti. 7de ön tarafa kaliteyi yiğmislar, arka kapı üstlerinin kalitesi düşmüş

Hocam. Benim görüşüm golf7 yi sadece sürücüye özel tasarlamışlar. Sürüş esnasında kendinizi Apayrı bir Dünya'da buluyorsunuz.  Bize özel diyebiliriz :)

benim begenmedigim en belirgin yönü

1.vitese geçişi hatta geçemeyişi diyebilirim

Hız sabitleyici

Otm kararan dikiz ayna

Yağmur ve far sensörü

vs vs gibi olmazsa olmaz özelliklerin paketle satılması. comfortline a standart koy gerekirse 1500 tl fazla olsun fiyatı.

@Furkan

aynen öyle. ön taraf kokpit resmen, ışıklar, led şeritler vs. insan arka kapılara da bi Işık koyar en azından kapı açma yerlerine falan :)

Haberim bile yoktu!Aklımın ucundan bile geçmedi!Nereden bilebilirdim ki!Golf R'ımda hız sabitleyici yok... s=s20

Geri
Üst Alt