Golf'ünüzün Beğenmediğiniz Yanları...

Sadece bir günlük kullanıcı olarak:

1-Ilkkez otomatik araç kullanıcısı olarak arabayı alıp yola çıkınca sahilde trafiğe girdim ve 45 dakika hop oturup hop kalktım birisi vurdu diye. Meğer park sensorleriymis, inanmayacaksiniz ama biz dururken ters yönden gelen araç yanımızdan geçerken bile öttu. 

2- Keşke kadranda ki beyaz rengi turuncu ile falan degisebilsek, gece baya göz aliyor

3-start stop çok güzel özellik ama trafikte iki kez ben çalıştırıp öne yaklaşana kadar yerimi doldurdular

4-Arabanin sürüşü fazla tatlı olmuş, hiç durmadan insanın canı yolu uzatmak ve s vitese atmak istiyor. 

Sadece bir günlük kullanıcı olarak:

1-Ilkkez otomatik araç kullanıcısı olarak arabayı alıp yola çıkınca sahilde trafiğe girdim ve 45 dakika hop oturup hop kalktım birisi vurdu diye. Meğer park sensorleriymis, inanmayacaksiniz ama biz dururken ters yönden gelen araç yanımızdan geçerken bile öttu. 

2- Keşke kadranda ki beyaz rengi turuncu ile falan degisebilsek, gece baya göz aliyor

3-start stop çok güzel özellik ama trafikte iki kez ben çalıştırıp öne yaklaşana kadar yerimi doldurdular

4-Arabanin sürüşü fazla tatlı olmuş, hiç durmadan insanın canı yolu uzatmak ve s vitese atmak istiyor. 
Kadran parlaklığını medya cihazından ayarlayabiliyorsunuz, bizim araçta yüzde 40 civarlarında genelde.

Donanım konusunda bence highline da geri görüş kamerası ve Ergo koltuklar standart olabilirdi.

Aracımı alalı 2 hafta oldu. Tek alışamadığım şey rüzgar sesi oldu:( Sanki biraz fazla alıyor gibi. Aracım 2013 model acaba yeni modellerde durum değişti mi? Ya da benim aracın fitilleri biraz eskimiş olabilir mi? Silikon spreyle güzelce sildim canlı duruyorlar ama sol ve sağ kelebek camının oralardan rüzgar sesi alıyor 100-110 km den sonra. Bunun haricinde yalıtımı başarılı.

1-70.000 tl verdigim aracta yagmur far sensoru hiz sabitleyici yok.

2-panoramik cam tavanim var ama bence diger araclardaki gibi arka koltugun ustunde de cam olmasi gerekiyor du.

3- auto hold un bazen sapitip arabayi birakmamasi

4.depoyu fulledikden sonra 180 km gidip yakit ibresinin hic oynamayip 180 km den sonra bir anda dusmesi ?

5-ilk defa golf tarzi bir aracim oldugu icin geri videsi seri halde geçirememem ?

1-70.000 tl verdigim aracta yagmur far sensoru hiz sabitleyici yok.
2-panoramik cam tavanim var ama bence diger araclardaki gibi arka koltugun ustunde de cam olmasi gerekiyor du.
3- auto hold un bazen sapitip arabayi birakmamasi
4.depoyu fulledikden sonra 180 km gidip yakit ibresinin hic oynamayip 180 km den sonra bir anda dusmesi ?
5-ilk defa golf tarzi bir aracim oldugu icin geri videsi seri halde geçirememem ?

Yağmur far sensoru 300tl.
Autoholdun bırakmadığı bazı durumlar var. Kapı açılıp kemer çıkarılırsa vs. Gibi.
Geri vites ve 1. Vites vw grubu için kronik. Zamanla alışıyor insan.

Yusuf kardes zaten far ve yagmur sensörünü sana yaptiracam haberin olsun :)

Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum.  Araç 1.4 tsi 125 dsg 2016

1. Çocuk kilidi keşke tek tuşla otomatik olsa.

2.Radyoyu direksiyondan değiştirmek için kadranda müzik ikonu işaretlenmiş olması lazım.

3. Gaza bastığım zaman istediğim tepkiyi alamıyorum . Özellikle kavşaklardan donerken cok hizli olmuyor maalesef .

2.Radyoyu direksiyondan değiştirmek için kadranda müzik ikonu işaretlenmiş olması lazım.
3. Gaza bastığım zaman istediğim tepkiyi alamıyorum . Özellikle kavşaklardan donerken cok hizli olmuyor maalesef .
1-Mpv çocuklu aile araçlarında standart oluyor genelde
2-çoğu araçta öyle
3- dsg den kaynaklanan genelde o ilk hantallık standart

Yağmur yağarken.
Yağmur sensörü açık olmasına rağmen sapıtabildiği için manuel silmek istediğim zaman tek hamlede silmeye izin vermemesi.

Kontağı kapatınca direksiyondaki tuşların hemen iptal olması.

Radyo tuşlarının direksiyon kollarında olması. Çok önemli değil ama mesela dönüşlerde felan ses kısmak vb durumlarda tuşların yeri karışabiliyor. 

Bir de kısa farları. Halojen farlar berbat bence. 

Radyo tuşlarının direksiyon kollarında olması. Çok önemli değil ama mesela dönüşlerde felan ses kısmak vb durumlarda tuşların yeri karışabiliyor. 

Bir de kısa farları. Halojen farlar berbat bence. 
Eren hocam farlar için osram night breaker unlimited tavsiye ederim kullandıkran sonra arabaya bir kez daha aşık olacaksınız

Direkisyonun sağ tarafındaki aşağı yukarı tuşlarıyla sadece kadranda müzik seçiliyken değiştirebiliyorsunuz, doğrudur. Ancak hemen altındaki sağ sol tuşuyla her ekrandan değiştirebilirsiniz radyoyu.

benim ön sağ hoperlor patladı sanırım baslarda mıçıyor :)  valla götürmeye üşeniyorum. 

ha ama şunu söliyim bmw nin default gelen ses sisteminin içinden geçer Golf'ün ses sistemi. BMW'nin ses sistemi tam bir çöp.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt