Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147
Yerini doldurmak için ya tekrar golf yada A3. Farklı tatlar için BMW 1. Belki psikolojiktir ama alman aracı kullanan birisi diğer araçlara zor uyum sağlıyor yada bende öyle.

1 serisinin en boşu (joy paket) bile 151,000 TL.
Sizce 1 serisine bu paralar verilir mi? 2 golf parası nerdeyse [emoji3]
2. El 2016 model düşük km garantili araçlara bakın o zaman. 5000-10000 km deki garantili araçta hiçbişey çıkmaz rahat olun.

Golf 8 ne zaman Türkiye'de olur hocam?
2020 diyorlar ama Vw işi belli olmaz. Satış adetleri belli oranda düşerse 8 hamlesi yapabilir Vw. Sonuçta 2012 yılından kalma Golf 7. Normal şartlarda 2018 ocak gibi tanıtmaları lazım.

1 serisinin en boşu (joy paket) bile 151,000 TL.

Sizce 1 serisine bu paralar verilir mi? 2 golf parası nerdeyse :D
Verdiği sürüş zevki için verilir. Yerinizde olsam çok daha uyguna sıfır yerine ikinci el dolusunu alırım.

Yerini doldurmak için ya tekrar golf yada A3. Farklı tatlar için BMW 1. Belki psikolojiktir ama alman aracı kullanan birisi diğer araçlara zor uyum sağlıyor yada bende öyle.
Audi A3 1.0 tfsi ile test sürüşü yaptım çok da beğendim. 115000 TL dediler dynamic donanıma.

1.0 motorun motor ömrü kafamda soru işaretleri bıraktı.

2. El 2016 model düşük km garantili araçlara bakın o zaman. 5000-10000 km deki garantili araçta hiçbişey çıkmaz rahat olun.
Premium selection'ı tavsiye eder misiniz hocam?

5-10 bin km'de test araçları da satıyor BMW. Test araçlarını önerir misiniz?

Premium selection'ı tavsiye eder misiniz hocam?
5-10 bin km'de test araçları da satıyor BMW. Test araçlarını önerir misiniz?
Test aracı her bayide 1 adet 1 olsa size denk gelmesi zor.
Premium selection tavsiye ederim.

120.000 e premium d segment araç zor.
İlanları açıp bakmakta fayda var fiyatlar yükseldi çok. En boşunu alırsınız alırsanız.
İlanları inceliyorum bilgim var evet. 2013 model düşük km dolu bir Mercedes c180 amg alınabilir. Veya en dolusu olmaz belki ama yine aynı model  sunroof ve bi-xenon paketli bir 3.16 i bulunabilir düşüncesindeyim.

Audi A3 1.0 tfsi ile test sürüşü yaptım çok da beğendim. 115000 TL dediler dynamic donanıma.

1.0 motorun motor ömrü kafamda soru işaretleri bıraktı.
1.0 motorun ömür konusunda bir sıkıntısı olacağını ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir şey olması mümkün değil. 

Ama kim ne derse desin ben Audi'nin Süslü VW olduğunu düşünüyorum. Ayırca Audi markasının, Mercedes ve BMW kadar prestiji olmadığını düşünüyorum.

Golf ile aynı motor ve şanzımana sahip arabaya önünde 4 tane bilezik var diye 15.000 daha fazla vermek bana mantıklı gelmiyor. 

1.0 motorun ömür konusunda bir sıkıntısı olacağını ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir şey olması mümkün değil. 

Ama kim ne derse desin ben Audi'nin Süslü VW olduğunu düşünüyorum. Ayırca Audi markasının, Mercedes ve BMW kadar prestiji olmadığını düşünüyorum.

Golf ile aynı motor ve şanzımana sahip arabaya önünde 4 tane bilezik var diye 15.000 daha fazla vermek bana mantıklı gelmiyor. 
1.0 sıkıntı olur demedim hocam motor ömrü nasıl olur bilmiyorum dedim.

Türkiye'de 2. el araç alınır mı hocam?

Dünyada 2. el araçlarda en fazla sahtekarlığın döndüğü ülke burası :)
@Cibuti bu konuda size katılmıyorum örnek olarak da kendimi gösteririm şu ana kadar 3 kez araç sattım sattığım insanlara herşeyi açık yüreklilikle anlattım ve arkamdan küfür değil dua aldığımı düşünüyorum.belki yüzde 70 alavare dalavere olabilir ama sizin gibi bizim  gibi bu forumdaki değerli arkadaşlar gibi dürüst satıcılar da var.ki bence şuan en üçkağıtçı olanlar bayi servis danışmanları 1. Kalemde 33 tane dalavere çekiyolar.siz dürüstseniz geçmişte dürüst ticaret yapmışsanız size kötü araç denk gelmez emin olun biraz da satıcıyı tanırsınız dürüstmü değilmi diye kısmetten öte yol yok

@Cibuti bu konuda size katılmıyorum örnek olarak da kendimi gösteririm şu ana kadar 3 kez araç sattım sattığım insanlara herşeyi açık yüreklilikle anlattım ve arkamdan küfür değil dua aldığımı düşünüyorum.belki yüzde 70 alavare dalavere olabilir ama sizin gibi bizim  gibi bu forumdaki değerli arkadaşlar gibi dürüst satıcılar da var.ki bence şuan en üçkağıtçı olanlar bayi servis danışmanları 1. Kalemde 33 tane dalavere çekiyolar.siz dürüstseniz geçmişte dürüst ticaret yapmışsanız size kötü araç denk gelmez emin olun biraz da satıcıyı tanırsınız dürüstmü değilmi diye kısmetten öte yol yok
Yani bayiilerden 2. el araç alınmaz mı hocam?

Bu arada %60'lık ÖTV'nin sınırı olan araç baz fiyatı 70 000 TL sanırım şuan. İlerleyen aylarda bu sınırı yukarı çekerlerse araç fiyatlarında bir düşüş olabilir mi?

Benim Tercihim Seçeneklerden birisi olmazdı :)  

Diğer seçeneği de eklense iyi olabilirmiş belkide aklınızda olmayan ve görünce neden olmasın diyebileceğiniz bir araç çıkabilirdi  :'(

Benim Tercihim Seçeneklerden birisi olmazdı :)  

Diğer seçeneği de eklense iyi olabilirmiş belkide aklınızda olmayan ve görünce neden olmasın diyebileceğiniz bir araç çıkabilirdi  :'(
Diğer seçeneği eklendi değerli hocam :)

Varsa öneriniz bekliyoruz :)

Geri
Üst Alt