Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147

@Spider 7 hocam emin ol golf a180 den bmw 1 den a3 den eksik değil hatta artıları bile var iç hacim bagaj donanım confor kullanışlılık vs. @Cibuti hocam 120 tl ile yeni kasa sıfır olarak istediğin golfu anca alabiliyorsun mevcut aracın hangi donanım bilmiyorum ama golf 7 tdi dsg hig.kullanan biri olarak gayet memnunum.aracı satılığa çıkardım nasipse premium bir araç almayı düşünüyoruz 20 gündür bmw mercedes audi test etmedğim model kalmadı emin ol kafamda kurduğum kadar hayran kalmadım.hatta bazılarını sürdükten sonra aracımı daha çok sevmeye başladım.?

@Spider 7 hocam emin ol golf a180 den bmw 1 den a3 den eksik değil hatta artıları bile var iç hacim bagaj donanım confor kullanışlılık vs. @Cibuti hocam 120 tl ile yeni kasa sıfır olarak istediğin golfu anca alabiliyorsun mevcut aracın hangi donanım bilmiyorum ama golf 7 tdi dsg hig.kullanan biri olarak gayet memnunum.aracı satılığa çıkardım nasipse premium bir araç almayı düşünüyoruz 20 gündür bmw mercedes audi test etmedğim model kalmadı emin ol kafamda kurduğum kadar hayran kalmadım.hatta bazılarını sürdükten sonra aracımı daha çok sevmeye başladım.?
Hocam benimki aceleye gelmiş bi Golf :)  1.2 tsi comfortline manual.

Ne DSG'nin rahatlığı var ne sunroof var ve led-xenon far var...

Ben ilk başta Mazda 3 alıcaktım ama Eskişehir'de bayisi kapandığı için Golf almıştım bu arada.

@Cibuti mazdayı volvoyu geç hiç önermem volvo çok ağır hantal bi araç mazdanın da satış servis olayı Türkiyede çok iy değil bence sen aracını sat sonra kafandaki golfu almaya bak ama golf 7,5 yeni kasayı ben çok farklı bulmuyorum o fiyatlara değmez 

@Cibuti mazdayı volvoyu geç hiç önermem volvo çok ağır hantal bi araç mazdanın da satış servis olayı Türkiyede çok iy değil bence sen aracını sat sonra kafandaki golfu almaya bak ama golf 7,5 yeni kasayı ben çok farklı bulmuyorum o fiyatlara değmez 
Hocam Mazda 3 hala aklımda ama bütün eksilerine rağmen.

İç mekan kalitesi olarak Golf'ü aratır mı bilmiyorum.

Aslına bakarsanız ben de Golf 7 satıp Golf 7,5 almayı mantıklı bulmuyorum. 110-120 bin TL civarına premium V40 alınabilir diye düşünmüştüm.

Hocam alınacak araç sıfır olmak zorunda değilse  120.000 tl gibi rakama düşük km. Premium d segment araç düşünürdüm. 

Hocam alınacak araç sıfır olmak zorunda değilse  120.000 tl gibi rakama düşük km. Premium d segment araç düşünürdüm. 
Türkiye'de 2. el araç alınır mı hocam?

Dünyada 2. el araçlarda en fazla sahtekarlığın döndüğü ülke burası :)

120.000 e premium d segment araç zor.
İlanları açıp bakmakta fayda var fiyatlar yükseldi çok. En boşunu alırsınız alırsanız.

Türkiye'de 2. el araç alınır mı hocam?

Dünyada 2. el araçlarda en fazla sahtekarlığın döndüğü ülke burası :)
İkna edici şeyler söylemek isterdim ama ne yazıkki söyleyemiyorum. İyi bir expertiz ve aracı aldığınız kullanıcı muhakkak önemli. 

Beklerim diyorsanız sizin durumunuzda birisi için en güzel araç Golf 8 olur bana göre. 7 si olan birisini 7.5 bence bir yere kadar tatmin eder. 

BMW 1 Serisi.

Mercedes A Serisinin tam anlamıyla bir Mercedes olduğunu düşünmüyorum.

Ama BMW 1 serisi, 3 Serisi'nin Hatchback'i sayılır. Ayırca Arkadan İtişli ve ZF8 Şanzımanlı olması büyük artı.

BMW 1 Serisi.

Mercedes A Serisinin tam anlamıyla bir Mercedes olduğunu düşünmüyorum.

Ama BMW 1 serisi, 3 Serisi'nin Hatchback'i sayılır. Ayırca Arkadan İtişli ve ZF8 Şanzımanlı olması büyük artı.
1 serisinin en boşu (joy paket) bile 151,000 TL.

Sizce 1 serisine bu paralar verilir mi? 2 golf parası nerdeyse :D

Geri
Üst Alt