Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147
Mazda da cam tavan yok hocam güvenlik gerekçesiyle opsiyon olarak bile alamıyorsunuz.
Sunroof neden önemli sizin için bu kadar hocam?
Bu tamamiyle bahane hocam
volvo dahi cam tavan kullanıyor.

Araca tüm opsiyonlardan daha fazla hava katıyor.

Hocam s40 lar şu an bedava satılıyor. Aynı model golf ve s40 fiyatlarını karşılaştırın. Bir de sıfır fiyatını oranlayin. 15 yıl önceki golf 4 ler dahi 30.000tl civarina alıcı buluyor.

Volvo çok güzel araba yapıyor orası ayrı.
Yani V40 almak mantıksız mı hocam? Yüzde kaç değer kaybeder 5 yıl içinde?

Aslında bu olay biraz da arabalara olan ilginin hangi dönemde başladığı, ve bu ilginin hangi döneme denk geldiği ile doğrudan orantılı bir durum., Örnek vermem gerekirse benim ilgimin artığı dönemlerde otomatik vites araçlar hem revaçta hem de çoğunlukta değildi., bunun sonucunda manual transmission ile tanıştım öyle de devam ediyorum fakat tork konvertörlü şanzımanın (eskiden sadece bu vardı) :) veya dual clutch dedikleri PDK tipi şanzımanın hiç bir zaman tercih edilmiyecek bir donanım olmadığını da düşünmedim., Fakat keyless go gibi anahtarsız çalıştırma özelliğine hiç alışamadım ve sevemedim desem yeredir., Arabayı anahtarla marş a basarak çalıştırıp yakıtın yanma odalarına püskürtülerek moturun o ilk ateşleme anını hissetmenizdeki hazzı hiç bir şeye değişmem..!! ve insanlar neden bu harika olaydan mahrum kalmak için bu kadar istekliler anlıyamıyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani V40 almak mantıksız mı hocam? Yüzde kaç değer kaybeder 5 yıl içinde?
V40 ford focus altyapısına sahip bagajı ve içi oldukça dar (335 litre v40 - clio 4 300 litre) fakat malzeme ve işçilik konusunda çok iyi bir araç.
Hatta güvenlik konusunda lider teknolojileri var.

C segmenti hb araba alacak olsam.
Golf e de binmişsem.

1-A200 amg premium olsun ve 2.Eli önemli ise ve açık ara en iyi yürüyen araç
1.18 ve 1.20 harici.

2. El çok önemli değil ise

Yeni honda civic HB(ingiltere üretimi)
Mazda 3 güzel araçlar.

V40 ford focus altyapısına sahip bagajı ve içi oldukça dar (335 litre v40 - clio 4 300 litre) fakat malzeme ve işçilik konusunda çok iyi bir araç.
Hatta güvenlik konusunda lider teknolojileri var.

C segmenti hb araba alacak olsam.
Golf e de binmişsem.

1-A200 amg premium olsun ve 2.Eli önemli ise ve açık ara en iyi yürüyen araç
1.18 ve 1.20 harici.

2. El çok önemli değil ise

Yeni honda civic HB(ingiltere üretimi)
Mazda 3 güzel araçlar.

Yani Golf 7 satılıp sıfır km Mazda 3 almak mantıksız değil hocam doğru mu anlamışım?

Yani Golf 7 satılıp sıfır km Mazda 3 almak mantıksız değil hocam doğru mu anlamışım?
Hocam arabayı test edin içinize sinerse alın.
Ben şahsen o paralara 2. El 2016 model
5-10 bin km civarı A200 AMG alırdım.
C segmenti için en iyi benzinli araç benim görüşümde.

Sonuçta donanım olarak dolu bir araç alacaksınız hocam. İçinize sinerse alın.
1.2 tsi'dan sonra Mazda 3 motoru üzer mi hocam?

Test sürüşü yapmak istiyorum ama Eskişehir'de Mazda bayisi yok. :(

Hocam arabayı test edin içinize sinerse alın.
Ben şahsen o paralara 2. El 2016 model
5-10 bin km civarı A200 AMG alırdım.
C segmenti için en iyi benzinli araç benim görüşümde.
A200 AMG'nin sıfır km liste fiyatı 158,000 TL.

2. el nasıl alınır nerden alınır güvenilir midir açıkcası korkuyorum.

A200 AMG'nin sıfır km liste fiyatı 158,000 TL.2. el nasıl alınır nerden alınır güvenilir midir açıkcası korkuyorum.
2. El 2016 model ve düşük km max 15 bin Garantili araçlar üzmez.

Hocam eğer iyi bir bütçeniz yoksa hiç satmayın. İyi bütçeden kastım premium sınıfın orta segment araçlarını alacak kadar.audi a4,bmw 3,18,3.20 mercedes cla yada c serisi, premiumların bile birçoğundan daha iyi hissettiriyor golf yan bu saydıklarım ya da golfe devam edin tabi bu araçların en ucuzu 180 -200 den başlıyo

Hocam butcem elverirse benim tercihim BMW 1 serisi olur.

Geri
Üst Alt