Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147

Cibuti

Üye
İsim
'
Peki dostlar Golf 7 1.2 tsi comfortline satılıp V40 momentum ya da inscription alınır mı sıfır km? V40 ve Mazda 3 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alınmaz mi ya volvo gibi araba. Bende de 1.2 comfortline var diyorum hep param olsa V40 alirdim

Değerli dostlar;

Bu konuda sizin de düşüncelerinizi almak isterim. Golf 7 1.2 tsi comfortline manual'in yerini ne doldurur?

Medeni Hal: Bekar

İl: Eskişehir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki dostlar Golf 7 1.2 tsi comfortline satılıp V40 momentum ya da inscription alınır mı sıfır km? V40 ve Mazda 3 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Hocam aradaki fiyat farkı çok yüksek. V40 çok güzel araba. İkinci eli malum bildiğiniz gibi. Zor satılıyor. Değer kaybediyor. Aracınızda hissettiğiniz eksiklik nedir.

Hocam aradaki fiyat farkı çok yüksek. V40 çok güzel araba. İkinci eli malum bildiğiniz gibi. Zor satılıyor. Değer kaybediyor. Aracınızda hissettiğiniz eksiklik nedir.
Aracı aldığım günün gecesi kaputa fare girip kabloları kemirdi. garantiden hallettik bi şekile hocam.

daha sonra benzinlikte araca su tutarken tazyikli su tabancası şoför kapısına çarptı büyük bi hızla, şoför kapısı çizildi.

Ayrıca aracım comfortline manual, donanım yetersiz geliyor, manual araç kullanmaktan bıktım DSG almadığıma çok pişmanım.

Araçtan soğudum hocam :(

Aracı aldığım günün gecesi kaputa fare girip kabloları kemirdi. garantiden hallettik bi şekile hocam.
daha sonra benzinlikte araca su tutarken tazyikli su tabancası şoför kapısına çarptı büyük bi hızla, şoför kapısı çizildi.
Ayrıca aracım comfortline manual, donanım yetersiz geliyor, manual araç kullanmaktan bıktım DSG almadığıma çok pişmanım.

Araçtan soğudum hocam [emoji20]
Golf aksesuar konusunda çok iyi bir araç. Aksesuar seçeneği çok fazla. Manüel için bisey diyemem.

Premium harici her araç sizi uzecektir.

A serisi olabilir. İkinci el fiyatları güzel.

Manuel kullanmak çok mu zor anlamıyorum. Sol ayağı kullanmamak için mi 12000 tl fark veriliyor. Otomatik olunca desem ki içinde opsiyonlar veriyor anlarım benim düşüncem sadece araciniz otomatik değil dıye ise degistmeyin

Golf aksesuar konusunda çok iyi bir araç. Aksesuar seçeneği çok fazla. Manüel için bisey diyemem.

Premium harici her araç sizi uzecektir.

A serisi olabilir. İkinci el fiyatları güzel.
Mazda 3 Power Sense donanıma ne dersin hocam? Üzer mi?

Ya da Volvo V40?

Uzun yıllar kullanabileceğim sıfır km bi araç arıyorum hocam.

Volvo hocam en iyisi bence

Mazda 3 Power Sense donanıma ne dersin hocam? Üzer mi?
Ya da Volvo V40?
Uzun yıllar kullanabileceğim sıfır km bi araç arıyorum hocam.
V40 yakında kökten değişir bence. Mazda güzel araç ama golf gibi kullanışlı olur mu bilmem. Mazda da cam tavan var mı hatırlamıyorum ama cam tavansız araba almam herhalde bir daha

V40 yakında kökten değişir bence. Mazda güzel araç ama golf gibi kullanışlı olur mu bilmem. Mazda da cam tavan var mı hatırlamıyorum ama cam tavansız araba almam herhalde bir daha
Mazda da cam tavan yok hocam güvenlik gerekçesiyle opsiyon olarak bile alamıyorsunuz.

Sunroof neden önemli sizin için bu kadar hocam?

Volvo num piyasası mazda ya göre daha iyi ve volvo kendini kanıtlamış bi araba. 10 yıl sonra golf 7 sat bi de V40 i sat v 40 daha değerli satılır s 40 dan da belli olduğu gibi. Şu bi gerçek ki vw volvo nun yanında bi hic

Volvo num piyasası mazda ya göre daha iyi ve volvo kendini kanıtlamış bi araba. 10 yıl sonra golf 7 sat bi de V40 i sat v 40 daha değerli satılır s 40 dan da belli olduğu gibi. Şu bi gerçek ki vw volvo nun yanında bi hic
Hocam s40 lar şu an bedava satılıyor. Aynı model golf ve s40 fiyatlarını karşılaştırın. Bir de sıfır fiyatını oranlayin. 15 yıl önceki golf 4 ler dahi 30.000tl civarina alıcı buluyor.

Volvo çok güzel araba yapıyor orası ayrı.

Geri
Üst Alt