Kahramanmaraş'ta Vagcom kodlama yapan var mı?

byakif

Üye
İsim
byAkif
Arkadaşlar Kahramanmaraş'ta vag-com kodlama yapan varmı?

Yaz aylarinda olabilir Hocam
Yaz Tatilimi Memlekette geçiriyorum o zaman denk gelirsek sayet her konuda yardimci olmak isterim Kodlama olarak. selamlar[emoji1] [emoji106]

Yaz aylarinda olabilir Hocam
Yaz Tatilimi Memlekette geçiriyorum o zaman denk gelirsek sayet her konuda yardimci olmak isterim Kodlama olarak. selamlar[emoji1] [emoji106]
O zaman dört gözle sizi bekliyorum hocam denk geliriz inşallah [emoji3]

İnşallah Hocam Memlekete geldiğimde zaten haberiniz olur Forumu takibe devam :)   :'(

Gerekirse Özelden de her zaman ulaşabilirsiniz. 

Abi ben elbistanda yasiyorum en yakin malatyada bi arkadas yapiyor sosyal medyadada aktif marasta gokhan diye bir arkadas yazmisti bana gecen yil golftutkiyede numarasini falan almistim ama silmisim oralari kurcalarsaniz acabilir birde ecufast ci bi arkadas var serkan gazi antepten geliyor hercuma marasa o da aciyor diye biliyorum sosyal medyada var belki o yardimci olabilir degerlendirmek isterseniz bir bakin

Nurdagindayim kabloyu veririm hocam is yogunlugundan ilgilenemiyorum fazla uzaktan baglanarak arkadaslar yardimci olur eminim

Nurdagindayim kabloyu veririm hocam is yogunlugundan ilgilenemiyorum fazla uzaktan baglanarak arkadaslar yardimci olur eminim
Hocam çok saol. Daha önce hiç yapmadığım ve görmediğim için kabloyu nereye takacağımı bile bilmiyorum. Elim o tür işlere çok yatkın değildir.

Hocam çok saol. Daha önce hiç yapmadığım ve görmediğim için kabloyu nereye takacağımı bile bilmiyorum. Elim o tür işlere çok yatkın değildir.
Hocam o zaman bayramdan sonra bir paZar hallederiz olur mu

Geri
Üst Alt