Golf 1.4 tsi comfortline mı ? 1.6 tdi midline plus mı ?

İyi akşamlar araç alacam ama golf 1.4 tsi comfortline mı 1.6 tdı midline plus mı karar veremiyorum açıkcası benzinlinin yakıtından korkuyorum midlinenında donanımından yardımcı olursanız çok sevinirim

İyi akşamlar araç alacam ama golf 1.4 tsi comfortline mı 1.6 tdı midline plus mı karar veremiyorum açıkcası benzinlinin yakıtından korkuyorum midlinenında donanımından yardımcı olursanız çok sevinirim
Yılda kaç km yol yapıyorsunuz hocam. 1.4 highline olmadıkça 1.4 almanın çok bir esprisi yok. 1.2 daha dolu bir confort tavsiye ederim. Tabi yıllık 15.000km altında iseniz.

Emergency

Üye
İsim
Sefa
Yılda 15.000 km altında yol yapıyorsanız dizel almanın mantığı kalmıyor. İmkanlarınız el veriyorsa boş araç almanızı tavsiye etmem. Sürüş konfor paketli comfortline iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca otomatik düşünüyorsanız dsg şanzıman ekonomik kullanımda oldukça başarılı.

Yılda kaç km yol yapıyorsunuz hocam. 1.4 highline olmadıkça 1.4 almanın çok bir esprisi yok. 1.2 daha dolu bir confort tavsiye ederim. Tabi yıllık 15.000km altında iseniz.
Maksimum 15.000 yapıyorum hocam performans ve yakıt olarak 1.2 ile 1.4 arasında ne fark var

Geri
Üst Alt