17 dijon jant var , sadece yay takmak istiyorum yaptıran var mı foto filan memnun mu ?

İsim
Rahmi
Selamlar arkadaşlar , jant büyütmeden yay takmak istiyorum ,

17 dijon var

Görüntü nasıl olur sizce

Konfor gitmemesi için veya en az kayıp İÇİN 1.2 TSI

HANGİ MODEL MARKA YAY TERCİH ETMELİYİM , daha önce yaptıran var ise rica etsem ayni jantta görüntü nasıl örnek var mi

Yorumlarsa da süper olur pişmanım veya değilim diye
b0c94c63f2c0809f3ceb80bf351b4001.jpg

Eibach pro kit

2a0ggpl.jpg

5bnqt1.jpg

Selamlar Vogtland 3.5 cm yay kullanıyorum tavsiye ederim. Orjinal haline göre konforda azalma olacaktır fakat çok daha iyi bir görüntü ve ağırlık merkezi yere yaklaştığı için daha iyi bir yol tutuşu elde edersiniz.

Konforda minimum kayıp elde etmek istiyorsanız 3.5 cm yay yeterlidir 5 cm önermem. 

IMG_4822.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar arkadaşlar , jant büyütmeden yay takmak istiyorum ,

17 dijon var

Görüntü nasıl olur sizce

Konfor gitmemesi için veya en az kayıp İÇİN 1.2 TSI

HANGİ MODEL MARKA YAY TERCİH ETMELİYİM , daha önce yaptıran var ise rica etsem ayni jantta görüntü nasıl örnek var mi

Yorumlarsa da süper olur pişmanım veya değilim diye
Hem konfor hem yok tutuş hem de görünüş için  servisten orijinal spor yay ve mümkünse spor amortisör getirtmenizi öneririm.

Spor Yayları test ettiğimde beklediğim konforsuzlukla karşılaşmadım ama beklentimin ötesinde bir yol tutuş farkıyla karşılaştım. 

Tavsiye ederim.

Önlerde coilover yaklasık 5 - 5,5 cm kadar basık arkalar 4 cm basık spor yay.  2015/50/17 lastikler. 50 yanak lastikle ciddi bir konfor kaybı olmadı 45 yanakta daha da hissedilir. Spor yay ile oyle korkutugnuz kadar bir konfor kaybı yaşamazsınız

WhatsApp Image 2017-03-18 at 10.05.42.jpeg

Şiddetle tavsiye ederim.. Eibach pro kit ;)   :'(

Hem konfor hem yok tutuş hem de görünüş için  servisten orijinal spor yay ve mümkünse spor amortisör getirtmenizi öneririm.
Spor Yayları test ettiğimde beklediğim konforsuzlukla karşılaşmadım ama beklentimin ötesinde bir yol tutuş farkıyla karşılaştım. 
Tavsiye ederim.
Total de hepsi ne kadar ediyor hocam peki ?

18 durbanlara vogland 5cm mi 3.5 cm yaymı uygun olur ?

Geri
Üst Alt