Buruk bir duygu halinde Golf'ümü satıyorum

Eralp Efe

Üye
hayırlı satışlar hocam. hemşeriymişiz bu arada :)

Arkadaslar, bir yorum rica ediyorum. Bu fiyat nasil? Cok mu az mi? 24 saat gecti, hani devir hizi en yuksek araba Golf'tü? Arayan soran yok :D

Euro 6 motor olsaydı uygun olabilirdi ama çok az daha inilebilir şahsi görüşüm.

Selam dostlar, uzun zamandir iş yoğunluğu sebebiyle forumdan ve platformlardan uzak kaldım, kusuruma bakmayın. İçimde bir buruklukla aracımı satışa çıkardığımı silere bildirmek istedim. Biraz mecburiyet biraz hayata dair verilmis kararlar nedeniyle satmak zorundayim. İlan detaylari aşağıdadır. Kaza boya hasar kaydi yok, tertemiz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1.2-tsi-comfortline-plus-surus-konfor-paket-tertemiz-aile-araci-413049236/detay
Değerli Eralp Hocam 

Alana da satana da hayırlı olsun 

Hocam @drdamba ne kadar inmek lazim? 1-1.5 yeter mi?

Üstad böyle kalsın biraz sabret. Zaman içinde geri dönüş aldıkça düşülür. Araç çok temiz biraz zaman tanı.

Arkadaslar, bir yorum rica ediyorum. Bu fiyat nasil? Cok mu az mi? 24 saat gecti, hani devir hizi en yuksek araba Golf'tü? Arayan soran yok :D
Degerli Hocam

İlana ilk 3 veya 4 saatte teklif gelmediyse fiyat yüksek demektir.

Favorilere alıp bekler pek çok alıcı.

2016 model Golf 1.2 TSI BMT 110 PS Manuel : 79.500

Bundan %2 bayi indirimi her yaş için %6 indirim toplamda %14 düşersek...  68.300 fiyat olur.

Araç sizin en doğrusunu siz bilirsiniz elbette ancak sahibinden com.daki abartılı fiyatlara lütfen itimat etmeyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam araciniz cok temiz masallah.lakin yazdiginiz fiyat bana biraz yuksek geldi.2015 model euro 6. daha dusuk km olanlari var 67-70  civari.tavsiyem ilk arayanlara guzel bir indirimle aracinizi satin.ilk arayanlara diyorum cunku daha sonra kiler genelde daha dusuk fiyat vereceklerdir.tecrubeyle sabittir :'( 70 t uzerinde satabilirseniz gercekten araciniz cok iyi fiyata gitmis olur.nasip kismet diyelim

Moderatör tarafında düzenlendi:
şahsi görüşüm ve tecrübeme göre 65-68 aralığında gider. sahibinden.comda fiyatlar genelde %5 yüksek. 

Hayırlı satışlar olsun hocam. Fikir vermek açısından söylüyorum yanlış anlaşılmasın 3 hafta önce 2014 Kasım çıkışlı 1.4tsi highline manuel sunrooflu beyaz renk 50 bin kmdeki hatasız aracımı 70 bine aldım. Fiyatı biraz daha düşerseniz satışınız daha kolay olacaktır.

Hocam şimdiden hayırlı olsun.

Araçlarımiz birebir aynı. Fiyata gelecek olursak diğer arkadaşların görüşlerine ben de katılıyorum bi tık aşağıda olabilir ancak son karar size ait tabi. Bir müddet bu şekilde kalıp kaç kişinin  aradigina bakilip guncelleme ona gore yapilabilir.

Geri
Üst Alt