1.2 tsi dsg kullanıcıları

Zuhrat

Üye
İsim
Zuhrat
Arkadaşlar 1.2 tsi dsg sahip arkadaşlar düz yolda normal gaz vererek giderken kadrandaki devir saatinin videosunu bana çekebilirmisiniz 

Çünkü kendi aracımla kıyaslamayı düşünüyorum problemmi bilmiyorum ama 2. vitesten 3. vitese gecerken 2000 devir üstü değişiyor.yakın cevremde 1.4 tsi veya 1.6 dti dsg kullanan arkadaşlarda 2000 devin altı vites değişiyor.acaba 1.2 tsi damı böyle yada benim araçtamı sıkıntı var merak ediyorum..

Yardım edecek arkadaşımız Yok galiba 

Aracınızda muhtemelen bir sıkıntı yoktur. Daha düşük güç ve tork değerleri nedeniyle vites değişimi göreceli biraz üst devirde değişiyordur.

Arkadaşlar 1.2 tsi dsg sahip arkadaşlar düz yolda normal gaz vererek giderken kadrandaki devir saatinin videosunu bana çekebilirmisiniz 

Çünkü kendi aracımla kıyaslamayı düşünüyorum problemmi bilmiyorum ama 2. vitesten 3. vitese gecerken 2000 devir üstü değişiyor.yakın cevremde 1.4 tsi veya 1.6 dti dsg kullanan arkadaşlarda 2000 devin altı vites değişiyor.acaba 1.2 tsi damı böyle yada benim araçtamı sıkıntı var merak ediyorum..
dsg şanzıman    yakıt ekonomisi  için tasarlanmış bir   şanzıman olduğu için    55 ile giderkende 7. vites e çıkması sizi pek şaşırtmasın     aracın hangi viteste olduguna çok takilmayın bence

Hocam yolun egimine gore atiyor bende yokus assa inerken hep motor freni kullaniyor vites atmiyor 65 ile giderken duz ise yol gaza badma tepkime gore de tabi malum yumurta varmiscasina basiyorum benzin fiyatlari 7 ye atiyor  gel gelelim sizi  sorunuza 2 den 3 a atarken bende 2000 devirin altinda vites attigini gormedim hatta en cok motor seisini duydugum vites araligidir kendileri 

Geri
Üst Alt