KENDİ KENDİNE PARK ETME

İstanbul yenibosnada kendileri.
Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/aeqI32iA
Ben hep bu satıcıdan alırım ürünleri ama biraz pahallı şu an onda.
250-300 civarı fiat verir diye tahmin ediyorum max. Tabi sormak lazım.
@yusufHocam apo ustanın bu işlerle ilgili dükkanımı var yani bizim araçlarla ilgili herşeyi yapabilir sanırım. Elinde parçalar varmı led stop o tarz şeyler.Yenibosnada hangi dükkan bu arada.

İstanbul yenibosnada kendileri.
Look what I found on AliExpress
[mention=2]yusuf[/mention]Hocam apo ustanın bu işlerle ilgili dükkanımı var yani bizim araçlarla ilgili herşeyi yapabilir sanırım. Elinde parçalar varmı led stop o tarz şeyler.Yenibosnada hangi dükkan bu arada.
Vural car audio. Golf ile alakalı herşeyi yapar emin olun

Bana arabadan çıkanlar benim olur dedi parçalar işçilik dahil 1600 tl fiyat verdi ben işe koyulup şansımı deneyeceğim eğer başaramaz isem gideceğim adres apo usta. Pla 3.0 kafadan park için ön kamera istiyor dla ve lane assist de kullanılan 

Pla 3.0 için Ender işçilik dahil 1800 tl istedi. 

5Q0919298B bu 3.0 için geçerli olan parça numarası.
Bu da sensor numarası 1T0919297A ebayda çıkma fiyatları çok makul.

On ve arka park sensoru fiyatina geliyor nerdeyse gercekten uygun..

Hocam ben bu konulardan hiç anlamam. Ben sadece hanıma yardımcı olmak için bu özelliği ekleticem ama şimdiki aklım olsa bununla birlikte acc mutlaka alırdım. Kendim anlamadığım için izmirden İstanbul'a yol gözüktü???. Sağolsun @yusuf hocam yardım edecek yarın bir fiyat alacak ona göre yol haritasını çizeceğiz pla 2 mi 3 mü olsun. @İlker34 hocam keşke becerebilsemde kendim yapabilsem ??? 

[mention=2836]Resul[/mention] pla 2.0 için malzeme topladım dikey ve kafadan park etme bunu çalıştırabilir isem pla 3.0 kontrol ünitesi alıp kafadan ve çapraz park eden versiyona geçmek var kafamda. Bakalım hayırlısı
Hocam siz bu ürünlerin montajını yaparken resimli bi döküman hazırlayabilirseniz diğer forum üyeleri içinde faydalı olur. Kandı yapabileceğimiz bişeyse o kadar para vermeye gerek yok

Aklımda zaten fotoğraf çekip anlatmak ama çalıştıramaz isem eklemem 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tahir81 hocam eğer İstanbul'a gelecek iseniz acc de yapıyor apo usta . Ben yaptırdım memnun sayılırım tek sıkıntım orjinal tampon demiri almadım acc montajı için parça kaynattım esnek kaldı o parça elle itilip çekiliyor merak edenler elliyor park halindeyken buda ayarını bozuyor

@İlker34 hocam o konuyu okudum şimdi maddi olarak zorlanırız. Önce şu oto park işini bi halledelim

Geri
Üst Alt