KENDİ KENDİNE PARK ETME

Bu ürünlerden e bay veya Amerika'dan sipariş vermek isteyen olursa Amerika'da bi arkadaşım var cüzi bir komisyon karşılığında istediğiniz ürünü getiriyor. Bilginize

@silvershadow @yusuf hocalarım bir anlık dikkatsizlik sonucu arabanın sağ tarafını bir aracın kapısına çarptım fatoğraflarda göreceğiniz gibi ayna gitti kapıda ve çamurlukta göçük var birde boya tabiki sizce kaskoyamı yaptırayım ne dersiniz hasar çok çıkarmı özelde yaptırırsam avantajı ne olur

IMG_4430.JPG

IMG_4431.JPG

IMG_4432.JPG

Geçen sene park halimdeki aracımın aynasını kökünden kırmışlardı ama kapıda boya hasarı yoktu. Kaskoyu bozup serviste taktırdım. Kdv Dahil 800TL gibi bir rakam çıkmıştı. Geçmiş olsun, çok önemli bir şey değil bana göre.

@tahir81

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam benim kapıda baya göçük var çamurlukta az var boyada attı en iyisi sanırım kaskodan yaptırmak

@Voodoo

[mention=3]silvershadow[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] hocalarım bir anlık dikkatsizlik sonucu arabanın sağ tarafını bir aracın kapısına çarptım fatoğraflarda göreceğiniz gibi ayna gitti kapıda ve çamurlukta göçük var birde boya tabiki sizce kaskoyamı yaptırayım ne dersiniz hasar çok çıkarmı özelde yaptırırsam avantajı ne olur
/monthly_2017_03/IMG_4430.thumb.JPG.37df5d52643d4ccfdcca558066e7adf6.JPG
/monthly_2017_03/IMG_4431.thumb.JPG.1cebddf3587f50e7d804521510f38d66.JPG
/monthly_2017_03/IMG_4432.thumb.JPG.182d49b5c4d77d0f7002557fecdfa92b.JPG
Hocam ayna katlanır değil ise uygun fiyata benim aynayı satabilirim. Elimde mevcut. Kendi ayna kapaginiz duruyor ise onu takip kullanabilirsiniz. Gövde sinyal ve cam sağlam.

Hocam ayna katlanır değil ise uygun fiyata benim aynayı satabilirim. Elimde mevcut. Kendi ayna kapaginiz duruyor ise onu takip kullanabilirsiniz. Gövde sinyal ve cam sağlam.
Hocam ayna katlanır ayna

@tahir81 hocam geçmiş olsun bu dönemlerde boyasız göçük düzeltme modası var tavsiyem araştırmanız ayna çıkma olarak alırsanız hem değer kaybından kurtarırısınız hemde orijinallik bozulmamış olur 

Geçmiş olsun. Ben de bi anlık yanlışlıkla sol diş aynada ve gövdesinde kırık oldu. Servis değişim  dedi. 1200 liraya yaptiricaz sipariş geçildi. Kasko delinmesin ve kasko indiriminden faydalanayım diye böyle yaptım. Yanlış mi yaptım?  Kasko delinmeli miydi ? 2. El satışta sıkıntı olur muydu ? 

Not : Benim kapıda herhangi bir hasar yok

Geçmiş olsun. Ben de bi anlık yanlışlıkla sol diş aynada ve gövdesinde kırık oldu. Servis değişim  dedi. 1200 liraya yaptiricaz sipariş geçildi. Kasko delinmesin ve kasko indiriminden faydalanayım diye böyle yaptım. Yanlış mi yaptım?  Kasko delinmeli miydi ? 2. El satışta sıkıntı olur muydu ? 
Not : Benim kapıda herhangi bir hasar yok
Katlanır ayna dahi olsa 1200 çok. Sadece gövde 600tl olmalı serviste. Cikmacidan alınıp yaptırmak en mantıklısi

[mention=3]silvershadow[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] hocalarım bir anlık dikkatsizlik sonucu arabanın sağ tarafını bir aracın kapısına çarptım fatoğraflarda göreceğiniz gibi ayna gitti kapıda ve çamurlukta göçük var birde boya tabiki sizce kaskoyamı yaptırayım ne dersiniz hasar çok çıkarmı özelde yaptırırsam avantajı ne olur
/monthly_2017_03/IMG_4430.thumb.JPG.37df5d52643d4ccfdcca558066e7adf6.JPG
/monthly_2017_03/IMG_4431.thumb.JPG.1cebddf3587f50e7d804521510f38d66.JPG
/monthly_2017_03/IMG_4432.thumb.JPG.182d49b5c4d77d0f7002557fecdfa92b.JPG
Sakın ama sakın kaskodan yaptırma hocam , lokal boya attır ayna kolay iş , fotoları çek at mail de dursun , satarken çok üzülürsün yoksa

Katlanır ayna dahi olsa 1200 çok. Sadece gövde 600tl olmalı serviste. Cikmacidan alınıp yaptırmak en mantıklısi
Benimkinde kör nokta uyarı sistemi de olunca böyle oldu. Çıkma bulunmaz fazla diye serviste halledeyim dedim ama. Kasko bunun icin delinmeli mi peki Yusuf hocam

Geri
Üst Alt