Jump to content

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar arabama eşim için kendi kendine park etme özelliği taktırmak istiyorum. ender elektronikte gördüm ancak ben izmirde yaşıyorum. @silvershadow hocam bunu izmirde yapacak yer varmı (vosmere sordum yapmıyoruz dediler) yoksa paşa paşa endere mi gideceğiz. birde sonradan bunu taktırdığımız için aracın garantisi bozulur mu. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam garanti bozulmaz. Ender ne kadar fiyat verdi bilmiyorum. Bu parçayı çinden getirip de taktirabilirsiniz. Apo usta çanakkale üzerinden gelirseniz size çok daha yakın olabilir. Parçayı temin edip apo ustaya taktirabilirsiniz. Parça temini konusunda yardımcı olabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Parçalar AliExpress de 950 -1000 tl bandında ben ebay dan çıkma kablo pla kontrol ünitesi ve tuş takımını 60 € aldım ön arka pla sendörlerini de braketler le birlikte 40 $ a AliExpress den aldım toplam 400 tl gibi tuttu kısmetse pazar günü takmaya çalışıcam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, İlker34 yazdı:

Parçalar AliExpress de 950 -1000 tl bandında ben ebay dan çıkma kablo pla kontrol ünitesi ve tuş takımını 60 € aldım ön arka pla sendörlerini de braketler le birlikte 40 $ a AliExpress den aldım toplam 400 tl gibi tuttu kısmetse pazar günü takmaya çalışıcam

Link paylaşırmısın? Ayrıca gümrüğe takılmadı mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hocam ender işçiliğiyle birlikte 1800 tl dedi. yardımcı olursanız memnun olurum. ne kadara mal olur bana [mention=2]yusuf[/mention]

Aliexpresste 200-250$ civarı fiyatları hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@İlker34 hocam sizin aldığınız park assist yani kendi kendine park etme mi? yoksa park sensörü mü ? öyleyse bu direksiyonun kendi dönme olayı nasıl oluyor dönmesine yardımcı motor vb. ürünler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yusuf HOCAM PARÇALARI HANGİ KULLANICIDAN ALALIM BU KONUDA BENİM HİÇ TECRÜBEM YOK. ALDIKTAN SONRASINI NASIL YAPACAĞIZ. APO USTA NE KADARA YAPAR BU İŞİ .APO USTAYA NASIL GİDECEĞİM. APO USTA NEREDEDİR GİBİ KAFAMDA DELİ SORULAR DÖNÜYOR :@:@:@

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=2]yusuf[/mention] HOCAM PARÇALARI HANGİ KULLANICIDAN ALALIM BU KONUDA BENİM HİÇ TECRÜBEM YOK. ALDIKTAN SONRASINI NASIL YAPACAĞIZ. APO USTA NE KADARA YAPAR BU İŞİ .APO USTAYA NASIL GİDECEĞİM. APO USTA NEREDEDİR GİBİ KAFAMDA DELİ SORULAR DÖNÜYOR :@:@:@

İstanbul yenibosnada kendileri.
Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/aeqI32iA
Ben hep bu satıcıdan alırım ürünleri ama biraz pahallı şu an onda.
250-300 civarı fiat verir diye tahmin ediyorum max. Tabi sormak lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=1620]İlker34[/mention] hocam sizin aldığınız park assist yani kendi kendine park etme mi? yoksa park sensörü mü ? öyleyse bu direksiyonun kendi dönme olayı nasıl oluyor dönmesine yardımcı motor vb. ürünler 

Hocam o beyin ile alakalı. Beyin herşeyi hallediyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, tahir81 yazdı:

merhaba arkadaşlar arabama eşim için kendi kendine park etme özelliği taktırmak istiyorum. ender elektronikte gördüm ancak ben izmirde yaşıyorum. @silvershadow hocam bunu izmirde yapacak yer varmı (vosmere sordum yapmıyoruz dediler) yoksa paşa paşa endere mi gideceğiz. birde sonradan bunu taktırdığımız için aracın garantisi bozulur mu. 

Değerli Hocam

Garanti konusunu kafanıza takmayın. 

Izmır de  bu çapta iş yapabilen yer yok.

Led stop, medya cihazı vs. Deseniz evet var ama bu ciddi bir iş..

Sanırım tek adres Ender beya Apo usta maaalesef

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben parçaları aldıktan sonra montaj için araştırıken bu dökünamı buldum tüm işlemleri sırasıyla belirtmiş bende buna göre montaj yapıcam pazar günü montaj kodlama ve parçalar detaylı şekilde belirtilmiş fakat İspanyolca ?

https://drive.google.com/uc?export=download&confirm=wvlx&id=0B6pihEceEMi2bGdzdUZFRUZIZjg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, yusuf yazdı:

http://s.aliexpress.com/aeqI32iA
Ben hep bu satıcıdan alırım ürünleri ama biraz pahallı şu an onda.
250-300 civarı fiat verir diye tahmin ediyorum max. Tabi sormak lazım.

@yusufHocam apo ustanın bu işlerle ilgili dükkanımı var yani bizim araçlarla ilgili herşeyi yapabilir sanırım. Elinde parçalar varmı led stop o tarz şeyler.Yenibosnada hangi dükkan bu arada.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[mention=2]yusuf[/mention]Hocam apo ustanın bu işlerle ilgili dükkanımı var yani bizim araçlarla ilgili herşeyi yapabilir sanırım. Elinde parçalar varmı led stop o tarz şeyler.Yenibosnada hangi dükkan bu arada.

Vural car audio. Golf ile alakalı herşeyi yapar emin olun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=2]yusuf[/mention] [mention=3]silvershadow[/mention] hocaları pla 2.0 ile 3.0 arasındaki fark nedir ve sizce hangisini yaptırmalıyım

3.0 da çapraz var galiba. İmkan varsa 3.0 tabi ki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana arabadan çıkanlar benim olur dedi parçalar işçilik dahil 1600 tl fiyat verdi ben işe koyulup şansımı deneyeceğim eğer başaramaz isem gideceğim adres apo usta. Pla 3.0 kafadan park için ön kamera istiyor dla ve lane assist de kullanılan 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam ben bu konulardan hiç anlamam. Ben sadece hanıma yardımcı olmak için bu özelliği ekleticem ama şimdiki aklım olsa bununla birlikte acc mutlaka alırdım. Kendim anlamadığım için izmirden İstanbul'a yol gözüktü???. Sağolsun @yusuf hocam yardım edecek yarın bir fiyat alacak ona göre yol haritasını çizeceğiz pla 2 mi 3 mü olsun. @İlker34 hocam keşke becerebilsemde kendim yapabilsem ??? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=2836]Resul[/mention] pla 2.0 için malzeme topladım dikey ve kafadan park etme bunu çalıştırabilir isem pla 3.0 kontrol ünitesi alıp kafadan ve çapraz park eden versiyona geçmek var kafamda. Bakalım hayırlısı

Hocam siz bu ürünlerin montajını yaparken resimli bi döküman hazırlayabilirseniz diğer forum üyeleri içinde faydalı olur. Kandı yapabileceğimiz bişeyse o kadar para vermeye gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...