KENDİ KENDİNE PARK ETME

tahir81

Üye
İsim
tahir81
merhaba arkadaşlar arabama eşim için kendi kendine park etme özelliği taktırmak istiyorum. ender elektronikte gördüm ancak ben izmirde yaşıyorum. @silvershadow hocam bunu izmirde yapacak yer varmı (vosmere sordum yapmıyoruz dediler) yoksa paşa paşa endere mi gideceğiz. birde sonradan bunu taktırdığımız için aracın garantisi bozulur mu. 

Hocam garanti bozulmaz. Ender ne kadar fiyat verdi bilmiyorum. Bu parçayı çinden getirip de taktirabilirsiniz. Apo usta çanakkale üzerinden gelirseniz size çok daha yakın olabilir. Parçayı temin edip apo ustaya taktirabilirsiniz. Parça temini konusunda yardımcı olabilirim

hocam ender işçiliğiyle birlikte 1800 tl dedi. yardımcı olursanız memnun olurum. ne kadara mal olur bana @yusuf

Parçalar AliExpress de 950 -1000 tl bandında ben ebay dan çıkma kablo pla kontrol ünitesi ve tuş takımını 60 € aldım ön arka pla sendörlerini de braketler le birlikte 40 $ a AliExpress den aldım toplam 400 tl gibi tuttu kısmetse pazar günü takmaya çalışıcam

Parçalar AliExpress de 950 -1000 tl bandında ben ebay dan çıkma kablo pla kontrol ünitesi ve tuş takımını 60 € aldım ön arka pla sendörlerini de braketler le birlikte 40 $ a AliExpress den aldım toplam 400 tl gibi tuttu kısmetse pazar günü takmaya çalışıcam
Link paylaşırmısın? Ayrıca gümrüğe takılmadı mı?

@İlker34 hocam sizin aldığınız park assist yani kendi kendine park etme mi? yoksa park sensörü mü ? öyleyse bu direksiyonun kendi dönme olayı nasıl oluyor dönmesine yardımcı motor vb. ürünler 

@yusuf HOCAM PARÇALARI HANGİ KULLANICIDAN ALALIM BU KONUDA BENİM HİÇ TECRÜBEM YOK. ALDIKTAN SONRASINI NASIL YAPACAĞIZ. APO USTA NE KADARA YAPAR BU İŞİ .APO USTAYA NASIL GİDECEĞİM. APO USTA NEREDEDİR GİBİ KAFAMDA DELİ SORULAR DÖNÜYOR  :mad: :mad: :mad:

[mention=2]yusuf[/mention] HOCAM PARÇALARI HANGİ KULLANICIDAN ALALIM BU KONUDA BENİM HİÇ TECRÜBEM YOK. ALDIKTAN SONRASINI NASIL YAPACAĞIZ. APO USTA NE KADARA YAPAR BU İŞİ .APO USTAYA NASIL GİDECEĞİM. APO USTA NEREDEDİR GİBİ KAFAMDA DELİ SORULAR DÖNÜYOR 
:mad:
İstanbul yenibosnada kendileri.
Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/aeqI32iA
Ben hep bu satıcıdan alırım ürünleri ama biraz pahallı şu an onda.
250-300 civarı fiat verir diye tahmin ediyorum max. Tabi sormak lazım.

[mention=1620]İlker34[/mention] hocam sizin aldığınız park assist yani kendi kendine park etme mi? yoksa park sensörü mü ? öyleyse bu direksiyonun kendi dönme olayı nasıl oluyor dönmesine yardımcı motor vb. ürünler 
Hocam o beyin ile alakalı. Beyin herşeyi hallediyor.

merhaba arkadaşlar arabama eşim için kendi kendine park etme özelliği taktırmak istiyorum. ender elektronikte gördüm ancak ben izmirde yaşıyorum. @silvershadow hocam bunu izmirde yapacak yer varmı (vosmere sordum yapmıyoruz dediler) yoksa paşa paşa endere mi gideceğiz. birde sonradan bunu taktırdığımız için aracın garantisi bozulur mu. 
Değerli Hocam

Garanti konusunu kafanıza takmayın. 

Izmır de  bu çapta iş yapabilen yer yok.

Led stop, medya cihazı vs. Deseniz evet var ama bu ciddi bir iş..

Sanırım tek adres Ender beya Apo usta maaalesef

Moderatör tarafında düzenlendi:
Moderatör tarafında düzenlendi:

@Resul pla 2.0 için malzeme topladım dikey ve kafadan park etme bunu çalıştırabilir isem pla 3.0 kontrol ünitesi alıp kafadan ve çapraz park eden versiyona geçmek var kafamda. Bakalım hayırlısı

Geri
Üst Alt