Comfortline ile Midline Plus donanım arasındaki farklar

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Comfortline ile Midline Plus donanım arasındaki farklar

Aux girişi de tarih oldu artık USB girişi var.

Krom egzoz ucu da tarih oldu.

Comfortline donanımda trapezoid yani yamuk geometrik formunda fake egzoz çıkışları bulunuyor 

IMG-20170320-WA0004.jpg

IMG-20170320-WA0005.jpg

IMG-20170320-WA0001.jpg

IMG-20170320-WA0003.jpg

@silvershadowMurat Hocam günaydın , trapezoid formlu egzost ucuyla artık egzost'tan akan su'lar ağızda birikemeyecek , geride kaçamayacak , nokta atış olmuş, fonksiyonellik açısından çok doğru bir revizyon olmuş

Upvote 0
@silvershadowMurat Hocam günaydın , trapezoid formlu egzost ucuyla artık egzost'tan akan su'lar ağızda birikemeyecek , geride kaçamayacak , nokta atış olmuş, fonksiyonellik açısından çok doğru bir revizyon olmuş
teknik açıdan iyi olmuş. ama görünüş ve fonksiyonellik açısından çakma gibi olmuş. :)

Upvote 0
Egzost uçlarının sadece görsel anlamda yuvarlak formdan şimdiki haline getirildiğini sadece sağ taraftaki çıkışın süs amaçlı olduğunu düşünmüştüm oysaki iki taraftakide sadece süs amaçlıymış bence çin malı gibi olmuş açıkçası golfe yakışmamış ayrıca ön tampondaki metal çıtanın da abartı olduğunu düşünüyorum son olarak aracın içine binince hayalet göstergenin çok dik biçimde konumlandırıldığını düşünüyorum genel olarak başarısız buluyorum makyaj operasyonunu

Upvote 0
hadi egzozu gizledin bari fake ekzoz yapmayaydin. tum donanim ve motor secenekleri boyleyse bencede kotu.. cift egzoz ucu bence cok yakisiyor golfe.. ve ilk aldigimda susturucudan tek cikip tampondan cift cikis sanmistim gorsel amaclidir diye. ama susturucudan cift cikisi gorunce anladimki fonksiyonel.. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt