Jump to content
silvershadow

Comfortline ile Midline Plus donanım arasındaki farklar

Recommended Posts

39 dakika önce, DoğanARABACI yazdı:

@silvershadowMurat Hocam günaydın , trapezoid formlu egzost ucuyla artık egzost'tan akan su'lar ağızda birikemeyecek , geride kaçamayacak , nokta atış olmuş, fonksiyonellik açısından çok doğru bir revizyon olmuş

teknik açıdan iyi olmuş. ama görünüş ve fonksiyonellik açısından çakma gibi olmuş.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Egzost uçlarının sadece görsel anlamda yuvarlak formdan şimdiki haline getirildiğini sadece sağ taraftaki çıkışın süs amaçlı olduğunu düşünmüştüm oysaki iki taraftakide sadece süs amaçlıymış bence çin malı gibi olmuş açıkçası golfe yakışmamış ayrıca ön tampondaki metal çıtanın da abartı olduğunu düşünüyorum son olarak aracın içine binince hayalet göstergenin çok dik biçimde konumlandırıldığını düşünüyorum genel olarak başarısız buluyorum makyaj operasyonunu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hadi egzozu gizledin bari fake ekzoz yapmayaydin. tum donanim ve motor secenekleri boyleyse bencede kotu.. cift egzoz ucu bence cok yakisiyor golfe.. ve ilk aldigimda susturucudan tek cikip tampondan cift cikis sanmistim gorsel amaclidir diye. ama susturucudan cift cikisi gorunce anladimki fonksiyonel.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.