Led stop

41HU367

Üye
İsim
YLDRM41
Aracımın stoplarını led stoplarla değiştirmek istiyorum bu işlemi yaptıran arkadaşlar varssa bana yardımcı olabilir mi yetkili serviste mi yaptırayım orjinali gibi oluyor mu

Çıkan stopları nasıl değerlendirebilirim

Son olarak bana ne kadara mal olur

Şimdidenn teşekkürlet

Aracımın stoplarını led stoplarla değiştirmek istiyorum bu işlemi yaptıran arkadaşlar varssa bana yardımcı olabilir mi yetkili serviste mi yaptırayım orjinali gibi oluyor mu

Çıkan stopları nasıl değerlendirebilirim

Son olarak bana ne kadara mal olur

Şimdidenn teşekkürlet
Değerli Hocam

Yeni çıkan makyajlı kasanın Led stoplarını mı yoksa şu anda Highline'larda gördüğümüz Led stoplar dan mı bahsediyoruz?

Highline Donanımda standart olan stoplar için biraz beklemenizi öneririm, Çünkü bir üst versiyonu çıktığı icin ve hem de bu yeni çıkan bir üst versiyonuna geçmek isteyenlerin artmasıyla Piyasada arttığı için ikinci el olasılığı doğabileceğinden fiyatları düşecektir. 

Daha önce defalarca kere uygulaması yapıldı ve fabrikasyon takılanlardan herhangi bir farkı yok.

Yetkili servislerde Montaj dahil yaklaşık  1800 lira fiyatlara geliyor.

Bu Led stopların 3 tipi var. Size hafif karartılmış "cherry Red" isimli  rengini tavsiye ederim.

Yeni makyajlı kasa ile gelen Stoplar için sanırım biraz bekleyeceğiz stoklara düşmesi için. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba... Önümüzdeki aylarda Golf sahibi olma adayı olarak, Golf Üstadlarını ilgiyle 1 yıldan fazladır takip ediyorum... Malum sitede dolaşırken bunu buldum... Saygılar [emoji3]
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-vw-golf-8-orjinal-kayar-ledli-stop-seti-411014048/detay
Serviste 2000-2400 arası olan ürün. Bu fiyata satmaya çalışmak ayıptır

Serviste 2000-2400 arası olan ürün. Bu fiyata satmaya çalışmak ayıptır :)
Linkteki ürün makyajlı 2017 Golfün Led Stopları... Henüz araçlar bile tam anlamıyla gelmemişken, servislerde makyajlı yeni ledler hem de eski ledler fiyatına bulunabilir mi gerçekten !!?? Şüpheliyim doğrusu... Yine de Üstad olan sizlersiniz, çok bilgi sahibi değilim :D  Sizleri takip ediyoruz ilgiyle... Saygılar :D

2.350 ye instagramda bir sayfada yeni stopları görmüştüm.. sanırım biraz daha yaygınlaşmasını beklemek en doğrusu :)

Linkteki ürün makyajlı 2017 Golfün Led Stopları... Henüz araçlar bile tam anlamıyla gelmemişken, servislerde makyajlı yeni ledler hem de eski ledler fiyatına bulunabilir mi gerçekten !!?? Şüpheliyim doğrusu... Yine de Üstad olan sizlersiniz, çok bilgi sahibi değilim [emoji3] Sizleri takip ediyoruz ilgiyle... Saygılar [emoji3]
Alternatifleri çıkacakken bu kadar para kesinlikle dökmemek lazım tabiri yerinde ise.
Alternatifler çıksın. Bu fiyatlardan çok daha ucuza bulunabilir bence.
Bmw led stoplar bile daha ucuz ki vw bu konuştuğumuz araba.

Ben de değiştirmeyi düşünüyorum. Mevcutta kodlama ile frene basıldığında stopların tamamı yanıyor, led stop takınca tekrar kodlamaya gerek oluyor mu acaba? Bilgisi olan var mı?

Alternatifleri çıkacakken bu kadar para kesinlikle dökmemek lazım tabiri yerinde ise.
Alternatifler çıksın. Bu fiyatlardan çok daha ucuza bulunabilir bence.
Bmw led stoplar bile daha ucuz ki vw bu konuştuğumuz araba.
Tamamen katılıyorum !!!

Merhaba... Önümüzdeki aylarda Golf sahibi olma adayı olarak, Golf Üstadlarını ilgiyle 1 yıldan fazladır takip ediyorum... Malum sitede dolaşırken bunu buldum... Saygılar :D

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-vw-golf-8-orjinal-kayar-ledli-stop-seti-411014048/detay
2.750 tl bir stop grubu için çok para değil mi ne bileyim . Sırf kayan bi sinyal dışında öyle ahım şahım da bi özelliği farklılığı yok bence . Güzel mi güzel . Ancak fiyat çok uçuk . Seat leonda bu tip led stop 5 yıldır var. Sinyalin kayması dışında . 

2.750 tl bir stop grubu için çok para değil mi ne bileyim . Sırf kayan bi sinyal dışında öyle ahım şahım da bi özelliği farklılığı yok bence . Güzel mi güzel . Ancak fiyat çok uçuk . Seat leonda bu tip led stop 5 yıldır var. Sinyalin kayması dışında . 
Bana pahalı geliyor açıkçası. Yine de bu işlerle içli dışlı olan üstadların yorumları belirleyici olur benim için. Öyle ya da böyle bir piyasa var, bu piyasayı bilenler de GOLF ÜSTADLARI... Onların önerilerini takip etmek en mantıklısı diye düşünüyorum. Aksi halde hevese kapılırsak bütçemizi Allah korusun !!! :D

Makyajsız led stopların kayan versiyonu Taivan'lılar tarafından yapılmış ve İstanbul'da satılıyor 1750 Tl'ye.

İlan numarasında video mevcut :  410152082

Geri
Üst Alt