Geri görüş kamerası hk.

stglf

Üye
İsim
Suat
Arkadaşlar merhaba,

6.5 composition media cihazlar plaka bölümüne takılan geri görüş kameraları destekliyormu ? 

@silvershadow hocam peki uygun fiyata bir alternatifimiz yokmu ? malum orjinal ürün çok pahalı :(

@silvershadow hocam peki uygun fiyata bir alternatifimiz yokmu ? malum orjinal ürün çok pahalı :(
Ancak ikinci elde satılan 6.5 inch App connect uyumlu olan cihazlarda mümkün. 

Ya da sıfır bir Çin malı cihaz alabilirsiniz.

Bir çok arkadaş kullanıyor ve memnun

Nasil orjinal urunu desteklemiyor olabilir? Ben yanlis anlamis olabilir miyim?

IMG_9728.JPGIMG_9731.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ancak ikinci elde satılan 6.5 inch App connect uyumlu olan cihazlarda mümkün. 

Ya da sıfır bir Çin malı cihaz alabilirsiniz.

Bir çok arkadaş kullanıyor ve memnun
bizim araçtaki cihaz app connect uyumlu değilmidir acaba ? sanki şu 2016 da üretilen araçların app connect uyumu var diye biliyorum

Kendi aracımda Passat B8 bende bu konuyu araştırıyorum.Benim aracı sökecem sırf bunun için media cihazının arkasını kontrol edeceğim.Örnek bulduğum video var.

Gerekirse bu plakadan araç sahibine ulaşıp soracam [emoji2]

Nasil orjinal urunu desteklemiyor olabilir? Ben yanlis anlamis olabilir miyim?
/monthly_2017_03/IMG_9728.thumb.JPG.f5af8d441f28d85e1bf3543bcf5f4dad.JPG/monthly_2017_03/IMG_9731.thumb.JPG.9ff6e357d7732abee83fdacd3f57ea27.JPG
Sonu 19 ile biten cihaz sahipleri kamera takamıyor aracına. Kamera orjinalde olsa cihaz desteklemiyor. Apo ve ender elektronikte takamıyor.
Araya modül takip çözebilirsiniz ama modül 300$ civarı.
Yapan varsa modül ile yapmıştır.

Sonu 19 ile biten cihaz sahipleri kamera takamıyor aracına. Kamera orjinalde olsa cihaz desteklemiyor. Apo ve ender elektronikte takamıyor.
Araya modül takip çözebilirsiniz ama modül 300$ civarı.
Yapan varsa modül ile yapmıştır.
Bu soylediginiz orjinal kamera montajı ıcınmı gecerlı ? birde bu sonu 19 ile biten cihazlar neye göre ?

Bu soylediginiz orjinal kamera montajı ıcınmı gecerlı ? birde bu sonu 19 ile biten cihazlar neye göre ?
Fabrikasyon kamera ile gelmedi ise araç ya da dynoaudio opsiyon yoksa kamera desteklemez. Orjinal kamera orjinal montaj olsa da görüntü alamıyor cihaz.

Fabrikasyon kamera ile gelmedi ise araç ya da dynoaudio opsiyon yoksa kamera desteklemez. Orjinal kamera orjinal montaj olsa da görüntü alamıyor cihaz.
bu cok sacma bi olay.. ben trendline golf 6 aracım ile daha mutluydum en azından kendimi telkin ediyordum araç boş yapacak birşey yok diye, şimdi bakıyorum kalkıp kaç para veriyoruz highline olsun diyoruz, o olmaz bu uymaz ne diyeyim allah razı olsun vw'den.. iyice içimizdekileri bitiriyorlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt