Golf mk7 replica far

Arkadaşlar merhaba  golf 7 kullanıcısıyım ön farlarımdan hoşlanmıyorum ancak her ne kadar replica çift u led istesemde ender elektronik beni her defasında vaz geçiriyor eninde sonunda bir yerden arıza çıkartır diyor çıkartmıycak olsa zaten ben satarım diyor onun elindeki çift u ledlere 12.000 tl ödemek istemiyorum  ne yapacağımı bilemiyorum konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan haber bekliyorum

12.000tl bence de vermeyin.Arabanızın modeli ne bilmiyorum ama üstüne 12bin ekleyip neler alabileceğinize bir bakın.

İsim
Rahmi
 Arkadaşlar merhaba  golf 7 kullanıcısıyım ön farlarımdan hoşlanmıyorum ancak her ne kadar replica çift u led istesemde ender elektronik beni her defasında vaz geçiriyor eninde sonunda bir yerden arıza çıkartır diyor çıkartmıycak olsa zaten ben satarım diyor onun elindeki çift u ledlere 12.000 tl ödemek istemiyorum  ne yapacağımı bilemiyorum konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan haber bekliyorum
Ekli dosyayı görüntüle 10227

Canavar gibi sisler ile birlikte 2500

Ne malı tak çalıştır şeklinde mi yoksa kodlama gerektirirmi xenon mu halojen mi? Birde nerede yaptırdınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Replika alın hocam. Sıkıntısız çalışıyor

Peki nerede yaptırdınız siz acaba 

Geri
Üst Alt