Discovery pro mu(mib2)?alpine X901D mi?

İsim
Oktay
Merhaba dostlar,aranıza yeni katılmış bulunmaktayım,comfortline aracıma yeni bir cihaz düşünüyorum,başlıkta belirttiğim iki cihaz hakkında değerli görüşlerinizi almak istiyorum...saygılar

Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz @Okty-samyeli  Hocam :)  

Benim Tercihim Orjinal Discovery Pro MIB 2 olurdu.

Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz [mention=3340]Okty-samyeli[/mention]  Hocam [emoji4] 
Benim Tercihim Orjinal Discovery Pro MIB 2 olurdu.
Saolun hocam. Discovery cihazı biraz uğraş ister galiba,kablo tesisatı,torpido,çerçeve kodlama ne bileyim,set olarak bulamadım açıkçası,yanılıyormuyum hocam?

Saolun hocam. Discovery cihazı biraz uğraş ister galiba,kablo tesisatı,torpido,çerçeve kodlama ne bileyim,set olarak bulamadım açıkçası,yanılıyormuyum hocam?
Fiyatına göre set de bulabilirsin. Ebay vb sitelerden . uğraş kısımına gelince diğerine oranla daha az sökme takma olur diye düşünüyorum. nede olsa fabrikanın araçlarımız için yapmış olduğu bir ürün :)  

Alpine discovery pro dan daha pahalı . Tartışmasız discovery pro . Yarın bugün olurda active info display almaya karar verirseniz hocam aynı zamanda uyum sağlamış olur . Hatta alpine fiyatına fazladan neredeyse active info display bile alınır . Alp'in yanılmıyorsam 10.000 civarında .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Discover pro taktırsak kaskoya işletebiliyormuyuz?

Değerli görüşleriniz için,hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar,Discovery ye karar kıldım sayenizde...

Geri
Üst Alt